гаряча лінія 0-800-50-2994

*дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні

kyivtar+38 (096) 33 22 994 mts+38 (099) 33 22 994 т/ф: +38 (03247) 67 3 67

Меню

Новини

Прогноз погоди

Курси валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua


Про нас

Чому саме «Едвард»? Бо «Едвард» – це перший бювет мінеральних вод у Трускавці. Пам’ятка архітектури ХІХ-ХХ ст. Водозабір джерела розташований на відстані 400 м від центральної частини курорту на схилі Курортної балки в старій шахті, за допомогою якої до 1910 р. тут добувався озокерит. З 1910 р. і до цього часу вода з цієї шахти використовується з лікувальною метою для мінеральних сірчаних ванн санаторіїв Трускавця.

Ми, молода амбітна команда ентузіастів та фахівців –професіоналів туристичної сфери, теж прагнемо бути першими щодо якості на ринку санаторно-курортних послуг і докладаємо максимум зусиль, для того щоб Ваш відпочинок був приємним, корисним та комфортним.

За результатами роботи у 2012 році ТзОВ «Едвард-тур» отримало почесну нагороду «Лідер галузі 2012», яка щорічно оприлюднюється Національним бізнес-рейтингом (комплексна рейтингова програма, що визначає реальних лідерів економіки України), як одне з провідних підприємств у туристичній галузі Львівської області.  Підтвердження цього – медаль та відповідний сертифікат.


Купуючи путівку у ТОВ «Едвард-Тур», Ви отримуєте:

детальніше »

1. Вибір. Ми працюємо з більше ніж 30-ми санаторіями, готелями, пансіонатами та віллами курортів Трускавця, Моршина та Східниці.

2. Об’єктивна інформація. Наша головна мета – забезпечити Вас об’єктивною та вичерпною інформацією щодо усіх санаторіїв, умов перебування, харчування та профілів лікування. Ви самі обираєте співвідношення ціни і якості Вашого відпочинку та оздоровлення.

3. Доступні ціни. Ми пропонуємо путівки за цінами санаторіїв та надаємо гнучку систему знижок для:
– постійних клієнтів (учасників дисконтної програми)
– групових заїздів (більше 20-ти чоловік)

4. Надійність. Ми гарантуємо клієнтам дотримання своїх зобов’язань, комфортний відпочинок, зустріч клієнта та оформлення усіх необхідних документів.

5. Професіоналізм. Наші працівники мають великий досвід на ринку туризму та курортних послуг, вільно володіють англійською, польською, російською мовами.

6. Індивідуальний підхід. Головне наше завдання ­– забезпечити якісний відпочинок для своїх клієнтів, дбаючи про кожного з Вас з моменту прибуття і до закінчення Вашого перебування на відпочинку.

Головними принципами роботи ТОВ «Едвард-Тур» є орієнтація на потреби клієнта, високий рівень і стабільність якості послуг.

МИ ОРГАНІЗУЄМО ВАШ ВІДПОЧИНОК «ПІД КЛЮЧ»!