гаряча лінія 0-800-50-2994

*дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні

kyivtar+38 (096) 33 22 994 mts+38 (099) 33 22 994 т/ф: +38 (03247) 67 3 67

Меню

Дисконтна програма

Дисконтна програма ТОВ «Едвард-тур» дозволяє ВЛАСНИКУ цієї картки накопичувати бали і отримувати знижки на путівки в санаторії та на послуги наших партнерів у Трускавці, Моршині та Східниці.

Відпочивши в санаторії Трускавця, Моршина або Східниці в компанії з ТОВ «Едвард-тур», Ви маєте можливість отримати Картку Постійного Клієнта (Дисконтну Карту) нашого товариства. Дисконтна Карта не тільки надасть Вам статус постійного клієнта нашої агенції, але і дозволить в будь-який момент, скориставшись послугами наших партнерів, отримати передбачену знижку.

Хто отримує картку поважного клієнта?

Кожен клієнт ТОВ «Едвард-тур» може стати учасником дисконтної програми і отримати дисконтну карту клієнта, звернувшись до менеджера.

Як отримати картку постійного клієнта?

Для отримання картки постійного клієнта обов’язково необхідно заповнити анкету і передати її менеджеру, який допомагає Вам при поселенні в санаторій.
Після заповнення анкети клієнт передає її менеджеру. Протягом тижня карта активується.
У разі не заповнення анкети, дисконтна карта не активується!

Навіщо заповнюється анкета?

Кожна карта постійного клієнта має унікальний реєстраційний номер, який заноситься в загальну базу даних власників дисконтних карт.

Як використовуються дані з анкети?

Дані з анкети можуть використовуватися при відправленні оновлених даних про курорти, санаторії або наших партнерів, для своєчасного доведення інформації про проведення акцій, дисконтну програму, систему знижок і іншої корисної інформації.

Умови отримання знижки:

  • початкова сума на рахунку картки клієнта складає 0 гривень 00 копійок і фіксована 2% знижка;
  • в подальшому , знижка надається відповідно до накопиченої суми на картці ;
  • з кожним замовленням на Карті поважного клієнта росте загальна сума замовлень клієнта, а відповідно до неї встановлюється і розмір знижки;
  • для того, щоб сума фіксувалась на рахунку, клієнт повинен надати менеджеру дисконтну карту перед кожним розрахунком.

Умови дії накопичувальної дисконтної карти:

  • знижки по дисконтній картці не розповсюджується на путівки або послуги по «спеціальним цінам»;
  • знижки по дисконтній картці надаються тільки при її пред’явленні;
  • якщо клієнт скористався послугою бронювання путівок або послуг наших партнерів, то для отримання знижки необхідно вказати номер дисконтної карти та ім’я власника карти при розміщенні замовлення. Якщо номер картки не був вказаний, знижка по картці не надається;
  • у випадку втрати дисконтної карти, необхідно звернутися в офіс ТОВ «Едвард-тур», і після уточнення деякої інформації карту постійного клієнта можна буде відновити із збереженням всієї накопичувальної суми;
  • карта поважного клієнта може бути передана друзям або родичам, причому сума замовлення буде зарахована на карту клієнта.

Картка поважного клієнта має необмежений термін дії.