гаряча лінія 0-800-50-2994

*дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні

kyivtar+38 (096) 33 22 994 mts+38 (099) 33 22 994 т/ф: +38 (03247) 67 3 67

Меню

Медичний центр «Мед-Палас» м. Трускавець

Водолікарня Діагностичний центр SPA-центр Відео Відгуки

Найкращий медичний комплекс Західної України, сучасний реабілітаційно-діагностичний СПА-центр «Мед-Палас», загальною площею більше 6 тис.м ?, відкрився у грудні 2006 року і знаходиться в центральній частині мальовничого міста-курорту Трускавець на бульварі Ю.Дрогобича. Тут представлено усе найсучасніше обладнання провідних світових виробників та, звичайно, відпочиваючих обслуговують та консультують тільки найкращі лікарі регіону.

Водолікарня «Мед-Палас» у Трускавці

Водолікарня «Мед-Палас» надає широкий спектр процедур з апаратної фізіотерапії, гідротерапії і бальнеотерапії.

Гідротерапія в медичному центрі «Мед-Палас» представлена ваннами, місцевими і загальними душами, гідроозонотерапією та іншими методами. Процедури водолікування покращують процеси кровообігу, надають тонізуючу, імуностимулюючу, седативну та спазмолітичну дію. Бальнеотерапія в «Мед-Паласі» включає зовнішнє застосування мінеральних вод у вигляді ванн і внутрішньопорожнинних процедур (зрошення та промивання), а також внутрішнє застосування – питний курс лікування мінеральними водами.

Для мінеральних ванн використовуються хлоридно-натрієво-магнієві води високої мінералізації. Мінеральні ванни мають незамінну дію при лікуванні хронічних запальних захворювань внутрішніх органів, опорно-рухового апарату, захворювань нервової та серцево-судинної системи.

В основі апаратної фізіотерапії лежить вплив фізичних факторів, на які організм реагує як на подразник. У результаті роздратування, здійснюється перетворення зовнішньої енергії в біологічні процеси на молекулярному рівні.

Лікувальний ефект мінеральних ванн полягає в хімічному, механічному, температурному і гідростатичному впливі на організм людини. Застосування душів доповнюється механічним впливом на шкіру і м’язи, під впливом чого посилюються процеси крово- і лімфообігу, поліпшуються обмінні процеси в клітинах і загальний метаболізм організму.

У водолікарні «Мед-Палас» використовуються як традиційні методи лікування водою, так і сучасні, а також рідкісні методики, які нечасто використовуються в українській курортології. Щодня водолікарня «Мед-Палас» надає послуги близько 500 відвідувачам.

Процедури гідротерапії у санаторії «Мед-Палас»:

Душ «Шарко»

Душ «Шарко» – душ «ударно-масажного» типу з обмеженою зоною впливу. Застосовується з відстані від 3 до 5 метрів.

Показання: профілактика і корекція фігури, захворюваня психогенного характеру, загальна тонізація м’язової системи, лікування захворювань внутрішніх органів та ін.

Циркулярний душ

Циркулярний душ – система горизонтальних циркуляційних душів, розміщених навколо і над пацієнтом. Струмені води впливають на пацієнта з усіх боків по всій висоті тіла.

Показання: гіпертонічна хвороба, поліпшення периферичного кровообігу, функціональні порушення центральної нервової системи, неврози, перенапруження і перевтоми.

Висхідний душ

Висхідний душ – душ при якому тонкі вертикальні струмені води спрямовані знизу на пацієнта, який сидить на спеціальному стільці. Душ зміцнює м’язи сфінктера, покращує кровообіг, посилює перистальтику кишечника при хронічних колітах і функціональних розладах кишечника.

Показання: лікування геморою і запорів,запальних захворювань органів малого тазу, імпотенції функціонального характеру, простатит.

Підводний душ-масаж

Підводний душ-масаж – Лікувально-профілактична процедура, в основі якої – масажування тіла пацієнта у ванні з водою.

У залежності від використовуваних прийомів, вплив на шкіру, підшкірну тканину і м’язи може бути як розслаблююча, так і тонізуюча. Масаж покращує крово- і лімфообіг в тканинах, обмін речовин.

Показання: лікування захворювань і травм суглобів, м’язів, сухожиль,хвороби периферичної нервової системи, порушення обміну речовин.

Підводний душ-масаж дарує прекрасне самопочуття і відчуття розслаблення.

Гідромасаж органів тазу і нижніх кінцівок

Гідромасаж органів тазу і нижніх кінцівок – масаж, що проводиться під струменями води і вихорів. Ця процедура покращує кровообіг у кінцівках і органах тазу, справляє сприятливий вплив на нервову систему, обмінні процеси в тканинах, викликає максимальну релаксацію.

Показання: лікування ангіопатії нижніх кінцівок, варикозного розширення вен нижніх кінцівок, захворювань органів тазу, зняття втоми та ін.

Гідромасаж нижніх кінцівок контрастний

Гідромасаж нижніх кінцівок контрастний – лікувальний метод впливу на нижні кінцівки гарячої та холодної води у поєднанні з гідромасажем.

Показання: поліпшення крово- і лімфообігу, обміну речовин.

Ефект процедури – у температурному і механічному роздратуванні м’яких тканин кінцівок.

Гідроозонотерапія

Гідроозонотерапія – метод терапії з застосуванням озоно-кисневої суміші у ванні.

Показання: протизапальна й імуномодулююча, омолоджуюча і тонізуюча дію, поліпшення мікроциркуляції та обміну речовин, збільшення пружності і еластичності шкіри.

Перлинна ванна

Перлинна ванна – метод лікувальної терапії з ефектом «тактильного масажу», при якому на організм пацієнта впливають повітряні бульбашки, під впливом яких знижується больова і тактильна чутливість шкіри.

Показання: тонізуюча, антіспазматічна, регенераційна дія та ін.

У водолікарні «Мед-Палас» перлинна ванна також поєднується з ароматеріпією і кольоротерапією.

Гальванованна>

Гальванованна – один з видів електротерапії, при якому на пацієнта одночасно впливає тиск води і постійний електричний струм. Внаслідок чого значно збільшується кровообіг в шкірних тканинах.

Показання: поліпшення крово- і лімфообігу, прискорення процесів регенерації нервової, кісткової і сполучної тканини, посилення функції слинних залоз, кишечника, шлунка.

Чотирикамерна гальванічна ванна

Чотирикамерна гальванічна ванна – різновид гальванічної ванни, в якій у воду занурені тільки окремі частини тіла.

Показання: лікування хронічного поліартриту дрібних суглобів верхніх і нижніх кінцівок.

Вуглекисла ванна

Вуглекисла ванна –  процедура, при якій киплячі бульбашки вуглекислого газу і теплої води температурою 32-36оС подразнюють рецептори шкіри.

Показання: поліпшення киснево-транспортної функції організму в пацієнтів із серцево-коронарної недостатністю, лікування захворювань серцево-судинної системи, лікування захворювань органів дихання та центральної нервової системи, хронічні запальні захворювання жіночих статевих органів, порушення обміну речовин.

Суха вуглекисла ванна

Суха вуглекисла ванна – процедура гідротерапії, при якій на шкіру пацієнта діє вуглекислий газ і пар. Пар викликає розширення судин шкіри, підсилює кровообіг. Суха вуглекисла ванна має той же лікувальний ефект, що і вуглекисла ванна, але застосовується без використання впливу води, що особливо важливо для людей, які не можуть приймати водні процедури.

Показання: захворювання периферичної нервової і серцево-судинної системи, хвороби опорно-рухового апарату, атеросклероз судин нижніх кінцівок, флебіти і тромбофлебіти, бронхіальна астма, цукровий діабет, ожиріння, гіпотиреоз, остеохондроз, поліартрит, гіпертонічна хвороба, захворювання шкіри та ін.

Гідроколонотерапія та ін.

Гідроколонотерапія – процедура глибокого очищення кишечника за допомогою води потрійної очистки або відвару лікарських трав.

Показання: профілактика багатьох захворювань кишечника, загальне очищення організму при хронічних захворюваннях внутрішніх органів, призупинення процесів старіння організму.

Процедури бальнеотерапії у санаторії «Мед-Палас»:

Мінеральна ванна

Мінеральна ванна –  лікувальна дія мінеральної ванни обумовлюється наявністю у воді цілющих солей. Солі, осідаючи на поверхні тіла, викликають роздратування шкірних рецепторів, іони потрапляють в кров, позитивно впливаючи на функцію органів і систем.

Показання:лікування захворювань серцево-судинної і нервової системи, опорно-рухового апарату, гінекологічних захворювань, нормалізація обміну речовин і залоз внутрішньої секреції.

Мінеральна ванна з ароматерапією

Мінеральна ванна з ароматерапією – одночасне застосування мінеральної ванни і ароматерапії. Ароматичні речовини потрапляють у верхні дихальні шляхи, покращуючи лікувальні властивості мінеральної ванни.

Показання: застосовується як тонізуюючий, седативний, адаптогенний, спазмолітичний і бактерицидний засіб.

Перлова ванна з сіллю Мертвого моря

Перлова ванна з сіллю Мертвого моря – ванна з ефектом «тактильного масажу» і додаванням природних мінералів Мертвого моря. Під час прийому ванни вплив бульбашок повітря, що нагадують перли, поєднується з впливом солі з берегів Мертвого моря

Показання: застосовується з метою загальної тонізації організму, зниження больової і тактильної чутливості шкіри, поліпшення обміну речовин.

Процедури апаратної фізіотерапії у Трускавці

Електролікування і магнітотерапія

Механічні методи лікування

Механічні методи лікування – використання з лікувальною метою механічних коливань і мікромасажу та інших методів.

У «Мед-Палас» застосовують такі методи механічного лікування як ультразвукова терапія і пневмовібротерапія.

Ультразвукова терапія лікує запальні захворювання опорно-рухового апарату та захворюваня периферичної нервової системи, захворювання сечостатевої системи та органів травлення. Пневмовібротерапію застосовують при набряках, варикозному розширенні вен, нейроциркулярній дистонії, профілактиці целюліту.

Фототерапія

Фототерапія – лікувальний вплив на шкіру світлом різних хвильових діапазонів.

У водолікарні “Мед-Палас” застосовують такі види фототерапії як лазеротерапія та тубус-кварц.

Лазеротерапія використовується для лікування захворювань кістково-м’язової системи, периферичної нервової системи, захворювань органів кровообігу і дихання, захворювань шкіри та ЛОР-органів та ін.

Тубус-кварц маючи бактерицидну, імуностимулюючу, коагулюючу дію, застосовується для лікування захворювань носоглотки, внутрішнього вуха та ін.

Вакуум-терапія

Вакуум-терапія – лікувальний вплив зниженого атмосферного тиску на тканини та органи з допомогою вакуум-аплікаторів.

Показання: лікування дегенеративно-дистрофічних уражень хребта, пієлонефриту, коліту, простатиту, целюліту.

Термотерапія

Термотерапія – використання температурного чинника для лікування багатьох захворювань. У водолікарні “Мед-Палас” застосовуються такі види термотерапії як озокеритолікування, грязелікування, кріотерапія.

Інгаляційна терапія

Інгалаяійна терапія – лікувальне застосування лікарських препаратів у верхні дихальні шляхи у вигляді аерозолів.

Показання: лікування хронічних і гострих захворювань верхніх дихальних шляхів та ін.

Ароматерапія

Ароматерапія – лікувальне застосування ароматичних речовини, що виділяються рослинами (фітонциди, терпени, ефірні олії). При вдиханні вони потрапляють у верхні носові шляхи, активують клітини нюхові цибулини, збуджують нюхові нейрони кори.

Показання: лікування хронічних захворювань органів дихання в стадії ремісії, лікування неврозів, функціональних розладів центральної нервової системи та ін.

Ароматерапія має тонізуючий, седативний, адаптогенний та спазмолітичний ефект, а також бактерицидну дію.

Спелеотерапія

Спелеотерапія – метод лікувального використання штучного мікроклімату соляних шахт. У спелеокамері водолікарні “Мед-Палас” відтворено мікроклімат солотвинських соляних шахт.

Показання: застосовують для лікування органів дихання, захворювань ЛОР-органів і шкіри.

Діагностичний центр «Мед-Палас» у Трускавці

У діагностичному центрі «Мед-Палас» можна пройти комплексну діагностику. До послуг відвідувачів центру пропонується більше 350 методів діагностики, а також консультації кваліфікованих лікарів усіх основних напрямків.

Кожен лікар діагностичного центру «Мед-Палас» забезпечений оперативним доступом до комп’ютерної бази даних «Мед-Палас», що містить інформацію про всіх пацієнтів. Результати досліджень можна отримати у вигляді фото чи відеозапису на цифрових носіях.

Для встановлення точного діагнозу фахівці «Мед-Палас» використовують наступні діагностичні методи:
Ультразвукова діагностика
В діагностичному центрі «Мед-Палас» використовується сучасне японське обладнання експерт-класу Hitachi-8500 і преміум-класу Hitachi-5500. Апарати оснащені широким діапазоном датчиків:
визначається стан кровоплину в досліджуваних органах (доплерографія); виконується соноеластографія.
Ендоскопічна діагностика
В кабінеті ендоскопії виконується відеоезофагогастродуоденоскопія на сучасному обладнанні «Pentax». За потреби під час ЕГДС виконуються: уреазний тест; забір матеріалу на цитоморфологічне обстеження; інші методи діагностики.
Дуоденальне зондування
Дуоденальне зондування застосовується для діагностики хронічних холециститів, дискінезій жовчевих шляхів, а також – з лікувальною метою для покращення відтоку жовчі. Процедура виконується одноразовим дуоденальним зондом, натще.
Рентген-діагностика
Рентген-кабінет діагностичного центру обладнаний цифровим рентгенодіагностичним комплексом “Opera T 30 cs D1000” з комп’ютерною обробкою інформації. Операційні режими роботи: цифрова та аналогова рентгенографія, томографія, безперервна флюороскопія, імпульсна флюороскопія. Рентгенодіагностичний комплекс може застосовуватись у гастроентерології, пульмонології, педіатрії, урології, гінекології, хірургії, травматології. Кабінет також оснащений високочастотною дентальною рентген установкою з сенсорним управлінням “X genus R dc”. Рентгенологічні дослідження виконуються з мінімальним променевим навантаженням на пацієнта.
Лабораторна діагностика
Клініко-діагностична лабораторія укомплектована найсучаснішим устаткуванням відомих виробників апаратури високої точності. Функціонує електронна система реєстрації, обробки та видачі результатів досліджень.

Лабораторія виконує близько 200 аналізів за такими напрямками:

 • цитологічний;
 • біохімічний;
 • імуноферментний;
 • загальноклінічний;
 • гематологічний.

Консультації та лікування захворювань у «Мед-Палас»:

Урологія

Урологія – одна із провідних спеціалізацій діагностичного центру «Мед-Палас». Тут консультують висококваліфіковані спеціалісти, які володіють всіма основними методами ультразвукової діагностики органів сечовидільної та чоловічої статевої систем. Використовується ендоскопія (відеоцистоскопія), рентгенологічні обстеження (оглядова, екскреторна урографія), лабораторні дослідження (біохімічні, бактеріологічні, молекулярні) та ін.

Центр оснащений сучасним обладнанням для бальнео- та фізіотерапевтичного лікування. Базовим для лікування є застосування трускавецької мінеральної води «Нафтуся», яка немає аналогів за силою лікувального ефекту.

За показами проводиться екстракорпоральна ударнохвильова літотрипсія (безконтактне дроблення каменів у нирках і сечових шляхах) на апараті «Compact Sigma» останнього покоління німецької фірми «Dornier».

Покази для лікування на курорті Трускавець (урологія):

 • запальні захворювання органів сечостатевої системи (поза загостренням): пієлонефрит, простатит та ін.
 • сечокам’яна хвороба (без гострого порушення пасажу сечі)
 • порушення обміну речовин в організмі, які супроводжуються відкладенням сольових кристалів у нирках.

Обстеження та лікування виконується відповідно до міжнародних та вітчизняних стандартів (рекомендації Європейської асоціації урологів, стандарти МОЗ України).

Терапія

Терапевтичний напрямок у діагностичному центрі включає загальну діагностику організму та оздоровчі програми за конкретними захворюваннями:

 • антистресові програми;
 • програми очищення організму;
 • програми лікування виразкової хвороби шлунку та дванадцятипалої кишки;
 • програми оздоровлення хворих жовчокам`яною хворобою, дискінезією жовчовивідних шляхів;
 • програма лікування хронічного холециститу;
 • програма лікування панкреатиту
 • гастроентерологія

Найпоширеніші захворювання органів травлення, які успішно лікуються на курорті Трускавець (термін лікування – 24 дні):

 • гастрити, дуоденіти поза фазою загострення;
 • виразкова хвороба шлунка й дванадцятипалої кишки у фазі стійкої ремісії;
 • хронічні гепатити в період ремісії;
 • залишкові явища після токсикохімічних уражень печінки в неактивній фазі;
 • стан після перенесеного інфекційного гепатиту, холециститу;
 • холангіт без схильності до частих загострень;
 • дискінезія жовчевих шляхів та жовчевого міхура;
 • жовчокам’яна хвороба за виключенням форм, які потребують хірургічного втручання;
 • латентна форма хронічного панкреатиту без схильності до частих загострень;
 • хронічні коліти й ентеропатії поза фазою загострення.

Кардіологія

В кардіологічному кабінеті проводять діагностику та лікування захворювань:

 • ішемічної хвороби серця;
 • порушення серцевого ритму;
 • гіпертензії;
 • інших захворювань.

Діагностика проводиться на сучасних медичних апаратах високої точності: эхокардіографічному комплексі EUB-5500, комп’ютерному діагностичному комплексі «Кардіо+», апараті для добового моніторингу кров`яного тиску та ін. Результати обстежень пацієнт може отримати у вигляді фото/відео зображення на цифрових носіях, а також електронною поштою або факсом.

Ендокринологія

Лікар-ендокринолог діагностичного центру консультує та лікує хворих з ендокринною патологією:

 • цукровий діабет;
 • метаболічний синдром з надлишковою масою тіла;
 • захворювання щитоподібної, паращитоподібних та інших залоз.

Неврологія

У кабінеті невропатолога можна пройти діагностику та лікування захворювань:

 • центральної і периферичної нервової системи в стадії ремісії;
 • вегетативної нервової системи;
 • судинних захворювань головного мозку;
 • остеохондроз хребта;
 • синдром хронічної втоми, порушення сну, невроз.
 • Лікування та реабілітація невропатологічних хворих включають сучасні методи бальнеотерапії, а також комплекс фізіотерапевтичних процедур.

  Гінекологія

  Лікар – гінеколог діагностичного центру проводить консультації та лікування за напрямками:

  • запальні захворювання статевих органів;
  • статеві інфекції (хламідіоз, мікоплазмоз, уреаплазмоз, кандидоз, бактеріальний вагіноз, гонорея, вірус папіломи та ін.);
  • порушення менструальної функції;
  • непліддя;
  • патологія клімаксу;
  • ендометріоз;
  • міома матки;
  • гінекологічна ендокринологія;
  • гінекологія дитячого та підліткового віку;
  • раціональна контрацепція та планування сім’ї;
  • захворювання шийки матки та ін.

  Серед лабораторно-діагностичних методів дослідження – цитологічний, бактеріологічний, обстеження на ТORCH-інфекції, визначення рівня статевих гормонів та ін. Виконується УЗД внутрішніх геніталій, кольпоскопія. Для лікування захворювань шийки матки використовуються сучасні методи: кріодеструкція, лазеротерапія, радіочастотна електрохірургія та ін.

  Отоларингологія

  Оториноларингологічний кабінет діагностичного центру оснащений багатофункціональним ЛОР-комбайном німецької фірми серії Mediсenter, набором ендоскопів, автоматичною системою для промивання вух, вакуумною системою для промивання носових ходів та додаткових пазух носа методом переміщення, пристосуваннями для аерозольного введення ліків.

  Центр пропонує повне комплексне обстеження та лікування ЛОР-захворювань. У діагностичному центрі широко застосовуються сучасні методи лікування, в т.ч. і фізіотерапевтичні: інгаляції, лазеротерапія, УВЧ-терапія, спелеотерапія, тубус-кварц, фонофорез та ін.

  Офтальмологія

  В кабінеті офтальмолога здійснюється діагностика захворювань органа зору:

  • визначення гостроти зору при далекозорості, короткозорості, астигматизмі
  • визначення резерву акомодації, рефракції ока, рефракції рогівки
  • підбір окулярів
  • тонометрія (контактна, безконтактна)
  • визначення чутливості рогівки, її дефектів.

  Виконуються також послуги: масаж повік, видалення інородних тіл з кон’юктиви і рогівки, парабульбарні ін`єкції та ін.

  Травматологія

  Лікар ортопед-травматолог здійснює діагностику і лікування захворювань опорно-рухового апарату, травм та їх наслідків:

  • дегенеративно-дистрофічні захворювання хребта та суглобів;
  • запальні процеси в суглобах;
  • травматичні пошкодження кісток та суглобів;
  • переломи, розриви, розтягнення.

  Для діагностики та лікування застосовуються:

  • екстракорпоральна ударно-хвильова терапія;
  • тракція хребта;
  • визначення мінеральної щільності кісткової тканини апаратом SONOST-2000;
  • інші методи.

  Стоматологія

  Стоматологічні послуги виконуються безболісно на сучасному обладнанні з використанням інфільтраційної, провідникової та аплікаційної анестезії.

  Серед послуг:

  • лікування карієсу, пульпіту, пародонтиту;
  • реставрація зубів.

  Одночасно із загальноприйнятим лікуванням назначаються:

  • гідролазерне зрошення ясен;
  • озокеритні пов`язки;
  • зрошення ясен мінеральною водою джерело № 3.

  Проктологія

  В діагностичному центрі «Мед-Палас» надаються всі види амбулаторної проктологічної допомоги:

  • діагностична ректороманоскопія;
  • малоінвазивні методи лікування геморою:
  • інфрачервона коагуляція;
  • лікування внутрішніх гемороїдальних вузлів латексними кільцями;
  • електрокоагуляція внутрішнього геморою апаратом “Геморон”.

  Висока результативність лікування в медичному центрі «Мед-Палас» досягається завдяки комплексним програмам терапії, які включають прийом мінеральних вод, бальнеологічні та фізіотерапевтичні процедури. Головним принципом роботи діагностичного центру є точність діагностики – як запорука ефективного лікування.

  Якісна діагностика – перший крок до одужання!

  СПА-ЦЕНТР «Мед-Палас» у Трускавці

  У СПА-центрі «Мед-Палас» розташовані два басейни з температурою води близько 25-27°С, ванни-джакузі, чотири види саун, тренажерний зал та солярій, а також фіто-бар.

  Сауни:

  Інфрачервона сауна

  Інфрачервона сауна – це сауна, в якій тіло прогрівається інфрачервоними хвилями в м’яких кліматичних умовах 40-60°С. Додаткову дію має запах канадського кедра, з якого зроблені стіни кабіни. Інфрачервона сауна глибоко очищає організм і застосовується при захворюваннях нирок, розладах системи травлення, порушення циркуляції крові, ослабленні імунної системи, целюліті і надмірній вазі та ін.

  Фінська сауна

  Фінська сауна – сухий вид лазні, в якому підтримується висока температура до 100°С і низька відносна вологість до 15%. Позитивний ефект сауни формується як результат дії гарячої та холодної води, що чергується зі сухою парою. Фінська сауна застосовується при гострих інфекційних захворюваннях, активному туберкульозі, лихоманці, атеросклерозі судин з ураженням різних систем і органів, вираженими розладами обміну речовин та ін.

  Римська парна

  Римська парна – парна з дуже високою вологістю 90-100% і температурою 35-60°С. Римська парна особливо корисна для людей з хронічними, гострими інфекційними захворюваннями, гіпертиреозі, захворюваннями серцево-судинної системи, для людей зі схильністю до кровотеч і тромбозів.

  Російська лазня

  Російська лазня – парова лазня з вологістю повітря 40-60% і температурою 50-65°С. Висока температура змушує активно працювати всі частини організму. Лазня знімає втому і заспокоює, покращує сон, робить шкіру гладкою і ніжною, підвищує настрій. Російська лазня застосовується при декомпенсації хронічних захворювань, гострих інфекційних захворюваннях, підвищеній температурі, атеросклерозі судин з ураженням різних систем і органів, активному туберкульозі, інфекційних захворюваннях шкіри і багатьох інших недугах.

  Косметологія обличчя

  У СПА-центрі представлені процедури по догляду за шкірою обличчя різних типів і станів. У процедурах використовується сучасна косметика провідних виробників: DIBI, OLOS, CONTESSA MATELDA, THALMER, PEVONIA. На ваш вибір пропонується понад 40 різних процедур за напрямками:

  • поживний, зволожуючий, антиоксидантний догляд,
  • процедури для жирної і проблемної шкіри,
  • заспокійливі процедури для ніжної і чутливої шкіри,>
  • вітамінні енергетичні процедури,
  • відновлювальні процедури,
  • ліфтинг-процедури,
  • антивікові програми,
  • спеціальний догляд навколо очей та ін.

  Косметологія тіла

  Професійні косметичні програми СПА-центру «Мед-Палас» по догляду за тілом призначені для досягнення відчутних результатів корекції фігури, для призупинення процесів передчасного старіння, поліпшення загального стану шкіри. Залежно від бажань пацієнта, в косметології тіла застосовується більше 30 процедур:

  • для розв’язання естетичної проблеми та ефективного догляду за шкірою,
  • виведення шлаків і токсинів,
  • для загального розслаблення і відновлення життєвих сил,
  • для насичення шкіри і всього організму мінералами та ін.

  Косметологічні процедури для всього тіла:

  Ванна «Флоренсія» – ванна з підводним масажем при температурі 24-31 ?С з можливістю застосування ефекту тонізації м’язів. Використовується для функціонального відновлення та лікування розладів циркуляції. Ванна покращує капілярний потік, відновлює м’язеву мобільність.

  Лікувальні ефекти:

  • покращує загальний стан організму,
  • сприятливо впливає на вегетативну систему,
  • лікує діурез, безсоння, покращує кишкову прохідність,
  • артроз, м’язовий ревматизм,
  • запалення нервів спинного хребта.

  «THERMO-SPA-CONCERTO» – терапевтична процедура, за котрої пацієнт лягає на еластичну мембрану, під якою знаходиться ванна з підігрітою водою, при цьому тіло пацієнта не стикається з водою. Мембрана щільно притискається до тіла, повторюючи його форму, завдяки чому пацієнт відчуває «ефект невагомості» і всепоглинаюче тепло, що дозволяють повністю розслабити всі м’язи.

  Лікувальні ефекти: поліпшення функціонування всіх органів.

  «Душ Віші» – масаж струменями води з використанням різної температури. Лікувальний ефект «Душу Віші» полягає в механічному і температурному впливі, завдяки якому покращується кисневий обмін у клітинах шкіри, поліпшується кровообіг. «Душ Віші» заміняє проведення масової терапії.

  Лікувальні ефекти: застосовується при захворюваннях хребта, артрозі потиличного, спинного, поперекового відділів хребта, а також при остеохондрозі хребців, наслідків травм хребта.

  SPA-JET – поєднання технологій пару та інфрачервоного тепла, а також гідромасажної терапії. Відчуття повної розслабленості досягається використанням лікувальної грязі, водоростей, гелів, обгортань і масок.

  Лікувальні ефекти: застосовується для зниження ваги, детоксикації, зменшення целюліту, зволоження шкіри.

  Манікюр і педикюр:

  У манікюрному кабінеті Вам запропонують послуги жіночого, чоловічого і навіть дитячого манікюру, а також процедури з догляду за шкірою рук і ніг – парафінотерапію, гарячі маски, «шоколадне задоволення для рук», мармуровий догляд за шкірою рук .


  Мед-Палас (1 частина)

  Мед-Палас (2 частина)

  Відгуки про санаторій “Мед-Палас” у Трускавці