гаряча лінія 0-800-50-2994

*дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні

kyivtar+38 (096) 33 22 994 mts+38 (099) 33 22 994 т/ф: +38 (03247) 67 3 67

Меню

Відпочинок в санаторіях Моршина

санаторій Моршинський

Моршинський

Санаторій “Моршинський” – підкорить Вас своєю природною красою та прекрасним парком. Сосни, ялинки, дуби-велетні і стрункі красуні-берізки, оточуючи корпуси санаторію, роблять цей дивний куточок ще більш привабливим.
детальніше…

санаторії Моршин Аркадія

Аркадія

Курортний санаторій “Аркадія” розташований в красивому, комфортабельному і єдиному будинку в центрі курорту Моршин біля бювету мінеральних вод, у районі автовокзалу, недалеко від залізничної станції.
детальніше…

санаторії Моршин Черемош

Черемош

Санаторій «Черемош» розташувався в самій гущавині курортного парку в центральній частині курорту Моршин. Невеликі (3-4 поверхові) корпуса (котеджі) санаторію “Черемош” розташовані компактно один біля одного.
детальніше…

санаторії Моршин Дністер санаторій

Днітер

Санаторій «Дністер» ще одна з оздоровниць, яка входить в потужний санаторно-курортний комплекс (СКК) «Моршикурорт». Розташований в центрі прадавнього парку курорту Моршин.
детальніше…

Моршин санаторії Лаванда

Лаванда

Санаторій «Лаванда» розташований на центральній алеї міста, що вирізняє його серед інших санаторіїв курорту Моршин. Це одна з самих сучасних будівель на курорті і її цікава архітектура особливо привертає увагу гостей.
детальніше…

Моршин санаторії Світанок

Світанок

Санаторій «Світанок» один з перших санаторно-курортних закладів на курорті Моршин. Знаходиться по сусідству з санаторієм «Моршинський» неподалік бювета мінеральних вод.
детальніше…

Моршин санаторій Перлина Прикарпаття

Перлина Прикарпаття(М)

Поряд з корпусами санаторію «Черемош», якраз навпроти, знаходяться два корпуси однієї з самих молодих спеціалізованих оздоровниць курорту Моршин – санаторію «Перлина Прикрпаття».
детальніше…

Моршин санаторій Пролісок

Пролісок

Санаторій “Пролісок”- спеціалізований санаторій для лікування дітей з батьками, розміщена  у парковій зоні Моршина. Історія «Санаторію для дітей з батьками «Пролісок» починається…
детальніше…