гаряча лінія 0-800-50-2994

*дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні

kyivtar+38 (096) 33 22 994 mts+38 (099) 33 22 994 т/ф: +38 (03247) 67 3 67

Меню

ЗАТ “Трускавецькурорт”

Алмаз

Санаторій “Алмаз” знаходиться в нагірній частині курорту Трускавець. З його вікон відкривається мальовнича панорама Карпат. Для тих, хто шукає в Трускавці спокою, санаторій “Алмаз” – вдалий вибір.
детальніше…

Кристал

Санаторій «Кристал» – це один з провідних санаторіїв Трускавця. Він знаходиться в нагірній частині міста, напроти розкішного курортного парку, недалеко від прекрасного лісового масиву
детальніше…

Весна

Санаторій «Весна» – це компактний оздоровчий центр, де Ви можете, не виходячи з корпусу, отримати майже всі лікувально-діагностичні послуги.
детальніше…

Янтар

Санаторій «Янтар» розташований в екологічно чистій, нагірній частині курорту Трускавець. Функціонує з 1983 року та являє собою два 11-поверхові корпуси, з’єднані між собою переходом.
детальніше…

Рубін

Санаторій “Рубін” – розташований у зручній нагірній частині Трускавця недалеко від різноманітних лікувально-оздоровчих закладів (200 м), бювету мінеральних вод (300 м) і центру міста. Одночасно може прийняти до 860 гостей.
детальніше…

Мед-Палас *****VIP-лікування

«Мед-Палас» – це найкращий медичний комплекс Західної України, в якому представлено найсучасніше медичне обладнання провідних світових виробників. Це сучасна будівля загальною площею більше 10 тис. м.кв., розрахована на одночасне відвідування близько тисячі пацієнтів. «Мед-Палас» – це багатофункціональний медичний комплекс, який складається з діагностичного центруводолікарні і СПА-центру.
детальніше…