гаряча лінія 0-800-50-2994

*дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні

kyivtar+38 (096) 33 22 994 mts+38 (099) 33 22 994 т/ф: +38 (03247) 67 3 67

Меню

Відпочинок в готелях Трускавця

готелі Трускавець Оскар

Оскар

Готель «Оскар» – це насамперед сервіс, гідний королів. Якщо Ви цінуєте розкіш в поєднанні з комфортом і затишком, то «Оскар» – це саме те, що ви шукали.
детальніше…

готелі Трускавець Ріксос-Прикарпаття

Ріксос-Прикарпаття

Санаторій «Ріксос-Прикарпаття» – це велична будівля, розташована недалеко від центральної частини курорту.
детальніше…

готелі Трускавець Шале Грааль

Шале Грааль

Лікувально-рекреаційний комплекс «ШАЛЕ ГРААЛЬ» розташувався в нагірній частині славного курорту Трускавець
детальніше…

готелі Трускавець Міротель

Мirotel Resort Spa*****

MIROTEL Resort & Spa – це сучасний готельний комплекс із бездоганним обслуговуванням, є чудовим втіленням оригінального проекту, що знаходиться всього в трьох хвилинах ходи від історичного цетру курорту Трускавець.
детальніше…

готелі Трускавець Золота корона

Золота Корона

Готель «Золота Корона» розташований у мальовничому, прикарпатському, бальнеологічному, курорты Трускавець. Природна краса гірських лісів, чисте повітря та цілющі джерела сприяють прекрасному відпочинку, оздоровленню і залишають приємні спогади.
детальніше…

готелі Трускавець РеВіта

РеВіта

Готель «Ре Віта» – це сучасний та новий готель, який відкрив свої двері відвідувачам 31 березня 2012 року. Розташований у центральній частині курорту Трускавець, неподалік від центрального бювету мінеральних вод.
детальніше…

готелі Трускавець Лісова Пісня

Лісова Пісня

«Лісова Пісня» – це новозбудований готельний комплекс, що розташувався в 500 м. від центру міста у великій лісопарковій зоні. На території готелю працює власний б’ювет мінеральних вод…
детальніше…

готелі Трускавець Парк

Парк

Готель “Парк” – це триповерховий дерев’яний будинок, побудований в кінці XIX століття в карпацькому стилі, з елементами декору гуцульської різьби по дереву.
детальніше…

готелі Трускавець Весна

Весна

Готель «Весна» – це дев’ятиповерховий сучасний будинок, розрахований на 520 місць, розташований у самому центрі Трускавця, недалеко від бювету мінеральних вод.
детальніше…

готелі Трускавець Свитязь

Свитязь

Готельний комплекс «СВИТЯЗЬ» пропонує відпочинок для тих, хто цінує розкіш, комфорт і затишок, а також надає можливість зануритися в світ релаксу, здоров’я і краси.
детальніше…