гаряча лінія 0-800-50-2994

*дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні

kyivtar+38 (096) 33 22 994 mts+38 (099) 33 22 994 т/ф: +38 (03247) 67 3 67

Меню

Лікування

1.Ваше лікування починається з першого прийому лікарем. На основі даних санаторно-курортної карти і співбесіди Вам будуть призначені процедури, що входять у вартість путівки. Можливо, будуть рекомендовані додаткові аналізи чи процедури за додаткову оплату. Якщо Ви самі хочете розширити перелік процедур за свій кошт, ОБОВ’ЯЗКОВО проконсультуйтесь з лікарем.

УВАГА! Офіційний перелік процедур, що входять у вартість, є в кожному санаторії. АЛЕ! Тільки на прийомі у лікаря він буде визначений остаточно, виходячи зі стану Вашого здоров’я. Дуже багато процедур мають протипоказання або можуть бути замінені.

2. Якщо Ви приймаєте якійсь лікарські препарати, не забудьте взяти їх з собою в необхідній кількості, а також обов’язково повідомте Вашому лікарю які препарати Ви приймаєте.

3. Потім Вам необхідно звернутись до медсестри, котра розробить графік прийому призначених процедур.

4. Процедури відпускаються строго в зазначений у Вашій карті час. Якщо Ви пропустили зазначений час, то процедура відпускається тільки при можливості.

5. В неділю процедури не відпускаються.

*** Чи можна їхати в санаторій без санаторно-курортної карти? 
Можна, але Ви повинні розуміти, що:
1. Призначення процедур можливе тільки при наявності результатів аналізів і точного діагнозу. Діагностика в санаторії займе близько 3 днів.

2. В деяких випадках виявляють такі захворювання, при яких протипоказані будь-які процедури, і відпочиваючий може просто відпочивати, оплативши при цьому повну вартість путівки з лікуванням. В крайніх випадках виявляються захворювання, які потребують негайного від’їзду чи госпіталізації.

3. В ряді санаторіїв діагностика для санаторно-курортної карти оплачується додатково.
Саме тому санаторно-курортну карту краще оформляти наперед по місцю проживання.