гаряча лінія 0-800-50-2994

*дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні

kyivtar+38 (096) 33 22 994 mts+38 (099) 33 22 994 т/ф: +38 (03247) 67 3 67

Меню

Всі вілли та пансіонати в Трускавці

вілла Марта Трускавець

Марта

Вілла «Марта» знаходиться в центральній частині курорту, недалеко від центрального бювету мінеральних вод і курортного парку, в вигідному розташуванню до санаторно-курортної то розважальної инфраструктури міста Трускавець.
детальніше…

вілла Калина Трускавець

Калина

Вілла Калина знаходиться в центральній частині курорту поруч з центральним (нижнім) бюветом. До Ваших послуг затишні одно то дво-кімнатні номери з усіма зручностями.
детальніше…

вілла Христина Трускавець

Христина ****

Вілла «Христина» одна з найсучасніших споруд міста-курорту Трускавець. Вигідне розташування на невеликій відстані від усіх необхідних центрів курорту підносить віллу на найвищий щабель надання санаторно-курортних послуг у Трускавці.
детальніше…

пансіонат Маріот Трускавець

Маріот ****

“Маріот Медікал Центр” (Marriott Medical Center) – це затишний готель, розташований в центрі Трускавця.Готель забезпечує високий рівень обслуговування, йому присвоєна європейська класифікація 3 зірки, що підтверджується наданими послугами і відповідними сертифікатами.
детальніше…

вілла Богема Трускавець

Богема

Комплекс “Богема” розміщений в південно-східній частині курорту, поруч з лісом і водосховищем. Триповерховий спальний корпус розрахований на 30 чоловік, розташований в одному комплексі з їдальнею, власним бюветом мінвод, спортивно-оздоровчим та лікувальним корпусами.
детальніше…

вілла Вікторія Трускавець

Вікторія

Вілла “Вікторія” – це частинка культурної спадщини курорту Трускавець. Побудована ще за часів австро-угорської імперії в далекому 1843 році, вілла мала назву “Постуй” та слугувала місцем розміщення людей, які приїжджали пити мінеральні води.
детальніше…