14
Nov, 2019

Лікування цукрового діабету в Трускавці

Лікування цукрового діабету в Трускавці

Лікування цукрового діабету в Трускавці

Якщо вам показано лікування цукрового діабету в санаторії, то можете впевнено вибирати український Трускавець. На цьому знаменитому курорті вже багато десятиліть проводиться комплексне лікування хвороб, пов’язаних зі збоєм обміну речовин, дисфункцією ендокринної системи. Знайти відповідний санаторій для діабетиків не складе труднощів – місцеві здравниці спеціалізуються на лікуванні пацієнтів від цієї недуги, а також від всіляких супутніх захворювань.

Для хворих на цукровий діабет розроблені спеціальні програми, обладнані медичні центри, зібрана команда професійних лікарів з відповідним досвідом. Також важливим є наявність в Трускавці унікального джерела мінеральної води «Нафтуся», правильне і регулярне вживання якої сприяє нормалізації рівня цукру практично у 90% пацієнтів.

Курс терапії складається індивідуально, після проведення первинного огляду, лабораторних досліджень (при необхідності), збору анамнезу, консультацій. Якщо у пацієнта виявлено захворювання I, II ступеня, то призначаються різні процедури:

 • лікувальна фітотерапія;
 • карбоксітерапія;
 • оздоровча фізкультура;
 • фізіотерапевтичні заходи;
 • аплікації озокеритом;
 • ванни з наповненням мінеральною водою, гідромасаж;
 • гірудотерапія;
 • загальний, лікувальний масаж.

Також пацієнтам прописується спеціальна дієта, що включає продукти з низьким вмістом жирів. Адже неправильне харчування провокує збій обміну речовин, і зміну роботи ендокринної системи. Дисфункція цих систем стає причиною підвищення рівня цукру. Тому результативне санаторно-курортне лікування діабету має на увазі не тільки вживання води «Нафтуся», проходження призначених процедур, а й правильне, збалансоване харчування.

Якщо ви відправляєтеся на курорт Трускавець для оздоровлення, профілактики, а також терапії діабету, то неодмінно отримуєте комплексне обслуговування разом з медичними процедурами, дієтичним харчуванням, наглядом фахівцями за станом вашого здоров’я. Якісне лікування з використанням природних багатств курорту, а також сучасних медичних методик і устаткування, є важливою перевагою Трускавця серед українських оздоровниць.

Лікування цукрового діабету на курорті Трускавець

Популярні курорти з лікування цукрового діабету в Україні розташовані на території Закарпаття і володіють кращими природними ресурсами, що допомагають в ефективному оздоровленні. Унікальні джерела, чисте гірське повітря, лікувальні грязі підсилюють цілющу дію відпочинку. Одним з найбільш відвідуваних курортів є Трускавець, який ще з 1955 року відомий лікувальною базою, яка розроблена і постійно оновлюється спеціально для терапії цукрового діабету, а також хвороб, пов’язаних зі збоями роботи ендокринної системи.

В основі універсальних методик, застосовуваних для терапії, закладено вживання місцевої води «Нафтуся». Це засіб, який видобувається з природного джерела, відомого на весь світ своїми унікальними цілющими властивостями. Прийом води пацієнти здійснюють строго за графіком, що сприяє отриманню наступних ефектів:

 • швидкої стабілізації порушених функцій печінки;
 • поліпшень процесу вуглеводного обміну;
 • стимуляції вироблення АТФ;
 • поліпшення поглинання глюкози;
 • зниження рівнів гіперглікемії, глюкозурії.

Також «Нафтуся» сприяє виведенню з крові продуктів обміну вуглеводів, стимулює роботу підшлункової залози. Приймають «Нафтусю» 3 рази в день, починаючи з невеликих доз (100 мл) і поступово доводячи порцію до 300 мл. Вода п’ється трохи підігрітою, за 1 годину до прийому їжі. Якщо діабет у пацієнта супроводжується жовчнокам’яною хворобою, то крім прийняття води призначаються теплові процедури з застосуванням озокеритових аплікацій, що накладаються на область розташування печінки.

Успішне лікування супроводжується й іншими процедурами: підводний масажуючий душ, ванни з мінеральною водою, лазерний душ, ванни вихрові або вуглекислі, КВЧ-терапія, циркулярний душ, магнітотерапія ніг, дієтотерапія, масаж (загальний, зонований), киснева терапія. При цьому прийом води строго контролюється лікарем, фізіопроцедури проводяться за певним фахівцем графіком. Якщо цукровий діабет має ускладнення (виснаження, передкоматозний стан), то таким пацієнтам лікування в Трускавці протипоказано.

Санаторії Прикарпаття для діабетиків

Цукровий діабет, на жаль, є досить поширеним захворюванням. Хвороба представляє собою групу захворювань ендокринної системи, пов’язану з дисфункцією засвоєння тканинами глюкози і розвивається на такому тлі недостатності інсуліну. Як результат – стійке підвищення вмісту глюкози в крові, що призводить до плачевних, вельми небезпечним і навіть смертельних наслідків. При підвищеному вмісті глюкози порушуються більшість обмінних процесів:

 • водно-сольовий;
 • жировий;
 • білковий;
 • мінеральний;
 • вуглеводний.

Для лікування хворих на цукровий діабет використовуються спеціальні медикаменти, терапевтичні програми, а також практикується успішне санаторно-курортне оздоровлення. Не знаєте, в яких санаторіях України лікують цукровий діабет? Тоді слід зазначити, що санаторії Трускавця пропонують комплексний підхід, що сприяє оперативної нормалізації обміну речовин з ефективним відновленням всіх систем організму. Серед найбільш відомих оздоровниць цього курорту популярними є санаторії:

Фахівці, які працюють на базі медичних центрів санаторіїв, проводять обстеження, діагностику пацієнтів і відповідно до діагнозів призначають лікування, профілактичні заходи, які можуть включати дотримання дієти, нормалізацію вуглеводного обміну, функцій щитовидної залози, відновлення чутливості тканин до дії інсуліну, зниження синтезу глюкози.

Успішне санаторно курортне лікування

На результативне лікування цукрового діабету в Трускавці приїжджають тисячі українців, а також гості зарубіжжя. Місцеві санаторії профілюються на комплексному оздоровленні хворих на діабет з високою ефективністю методик. Під наглядом лікарів-ендокринологів пацієнти проходять фізпроцедури, ЛФК, приймають медикаменти, відвідують ванни, озокеритові аплікації, вживають мінеральну воду «Нафтуся».

Перевірені бальнеологічні методи поєднуються з правильно підібраним фізичним навантаженням. Пацієнти направляються на лікувальну фізкультуру, заняття аквааеробікою з тренером, всілякі види масажів (ручний, апаратний). Раціональне навантаження підвищує здатність м’язових тканин до засвоєння глюкози, стимуляції окислювальних ферментів. Фізичні вправи допомагають позбавитися від зайвої ваги, уповільнити розвиток ангіопатії, зменшити рівень глюкозурії, глікемії.

Щоб ваше лікування було максимально успішним, придбайте путівку в спеціалізований санаторій, який має в своєму розпорядженні повністю укомплектовану медичну базу і має необхідне обладнання, власну лабораторію, команду досвідчених докторів, СПА, бювет з доступом до підігрівається мінеральній воді, басейни. Сервіс, який пропонують такі санаторії, включає безліч супутніх послуг:

 • збір, дослідження аналізів (загальний, біохімічний);
 • консультації терапевтів, гінекологів, урологів, гастроентерологів, ендокринологів;
 • магнітотерапію;
 • озокеритні аплікації;
 • вакуумно-роликовий масаж;
 • вуглекислі ванни;
 • масаж підводний;
 • ванни, наповнені водами з мінералами;
 • протиревматичні ванни і не тільки.
Профілактика цукрового діабету

Багато які бальнеологічні процедури, доступні на курорті, позитивно позначаються на стані органів, систем організму. Унікальний трускавецький клімат, гірське повітря, цілюща вода, видобута безпосередньо з місцевих мінеральних джерел, озокерит – все це сприяє загальному оздоровленню, а не тільки ефективному лікуванню діабету різних стадій. При наявності відповідних показань, ви завжди можете приїхати сюди для профілактики порушення обміну речовин і збоїв роботи ендокринної системи.

Пройти санаторно-курортне оздоровлення можна як для запобігання хвороби, так і для ефективної терапії при станах компенсації або ремісії, обтяженої гастритом, поліневритом, холециститом та іншими супутніми захворюваннями. Для результативної профілактики призначається вживання мінеральної води «Нафтуся», що сприяє:

 • регресу порушення толерантності тканин до глюкози;
 • запобіганню виникнення ускладнень;
 • створенню резерву речовин, які обумовлюють необхідну активність інсуліну;
 • нормалізації рівня вмісту глюкози.

Для максимального ефекту в санаторіях організовується 6-разове дієтичне харчування. Пацієнтам надають консультативну допомогу на спеціальних тренінгах, навчаючи управляти придбаним захворюванням, чітко контролювати його перебіг, активно і регулярно брати участь в медичному лікуванні.

Щоб вибрати санаторії для лікування цукрового діабету, які вам підходять, перегляньте актуальні пропозиції, ознайомтеся з детальним описом сервісів, дізнайтеся, чи є актуальні акції на путівки. Якщо самостійно розібратися з найкращим місцем для відпочинку і лікування цукрового діабету в Трускавці ви не можете, то зверніться до наших консультантів в зручний час.