30
Oct, 2019

Інформація про курорт Трускавець

Інформація про курорт Трускавець
Відпочинок в Трускавці, санаторії Трускавця ціни 2020
Трускавець – місто-курорт відоме далеко за межами України, славне своїми цілющими мінеральними водами. Тихе і спокійне містечко з 1827 року поступово перетворилося на Мекку для тисяч відпочиваючих. Трускавець розкинувся на передгір’ях Українських Карпат.  Десятки готелів, санаторіїв, пансіонатів, мінеральні джерела в Трускавці і п’янке солодке повітря створили затишну оазу для оздоровлення та релаксації. Здається, що все на цьому курорті просякнуте розміреністю неквапливого санаторно-бюветного ритму. Навіть поліфонія з української, російської, польської, англійської мов на центральній площі Трускавця має якийсь своєрідний, заспокійливий характер. Завдяки сильним лікувальним властивостям вод, у Трускавці найбільше відпочиваючих середнього та літнього віку. Для активного молодіжного відпоинку в Трускавці добре розвинута туристична інфраструктура. Довершений портрет Трускавця, створити неможливо – його формує маса деталей, що намистинками пронизують тутешню курортну атмосферу – сотні людей з носатими керамічними кружками, що тричі на день з усіх сторін стягуються до бювету для «водопою», швидкі очі торговців карпатськими дерев'яними хенд-мейд цяцьками, хутрами та вовняними виробами. Музика, що лине з кожної торгової лавки, веселі кольори охайних будинків, що красномовно свідчать про близькість до Європи, столітній парк, навколишні сині карпатські простори на горизонті, повітря, яке можна пити – всього не перелічиш.
Більше
30
Oct, 2019

Інформація про курорт Східниця

Інформація про курорт Східниця

Відпочинок в Східниці

Відпочинок у селищі Східниця став користуватися популярністю порівняно недавно. Це не дивно, оскільки в якості курорту цей населений пункт функціонує тільки близько 40 років. Поруч зі Східницею знаходиться відоме всім курортне місто Трускавець. За своїми природними багатствами та якістю санаторного сервісу воно вже зараз не багато в чому перевершує затишний гірський курорт Східницю.

Більше
30
Oct, 2019

Інформація про курорт Моршин

Інформація про курорт Моршин

Відпочинок в Моршині

Курорт Моршин, поряд із Трускавцем і Східницею, входить до трійки найвідоміших курортів Закарпаття і має досить високий рейтинг. Краса місцевих пейзажів вражає уяву в будь-яку пору року. Люди з різних країн регулярно приїжджають на оздоровлення в Моршині, відвідують санаторії і пансіонати. Головним фактором, що приваблює численних туристів в Моршин, стали мінеральні джерела, розташовані на території моршинського курорту. Вони мають різний хімічний склад і допомагають в терапії різноманітних захворювань. Відпочинок у місті Моршин (morshin) - це чудовий спосіб приємно провести відпустку з користю і поліпшення здоров'я.

Більше