13
Mar, 2020

Кардіологічні захворювання

Кардіологічні захворювання

Лікування серцево-судинної системи в Трускавці

Захворювання серцево-судинної системи у рейтингу найбільш небезпечних і поширених хвороб займають одну з основних позицій. Усупереч розвитку сучасної медицини тенденція до зростання загальної кількості кардіологічних захворювань серця продовжує простежуватися. Санаторії Трускавця для гіпертоніків і гіпотоніків стали чудовою можливістю пройти курс комплексного лікування і позбавитися подібних проблем зі здоров'ям.

Показання для кардіологічного лікування Трускавець

Розвитку захворювань серцево-судинної системи сприяє спосіб життя, який зазвичай спостерігається в сучасних людей. Йдеться про малорухому роботу, щоденні стреси та нераціональне харчування, що негативно впливають на організм і призводять до ослаблення серця та судин. Під час відпочинку в Трускавці ви можете пройти курс лікування від різних серцевих захворювань: атеросклероз, стенокардія, гіпотонія, ішемія, гіпертонія, атеросклеротичний кардіосклероз, стенокардія та інші. Санаторні установи кардіологічного профілю користуються широкою популярністю за рахунок своєї ефективності. Трускавець відомий своїм сприятливим кліматом, чистим гірським повітрям і унікальними мінеральними джерелами, аналогів яким немає в усьому світі. Зокрема, вода «Нафтуся» вважається головним природним багатством курорту. Її не можна купити в магазині, оскільки для максимально позитивного впливу на здоров'я її необхідно брати прямо з бювету.

Санаторії Трускавця серцево-судинного профілю

Санаторно-курортне лікування серцево-судинних захворювань в Трускавці багато в чому перевершує амбулаторне лікування за місцем проживання. Трускавецькі санаторії пропонують своїм відвідувачам сучасні методики лікування серця та судин, що включають в себе кліматолікування, а також купання в ваннах різного типу. Такі ванни сприяють зміцненню серцевого м'яза та позитивно впливають на тонус судин. Окрім того, вони виступають у ролі комплексного подразника, що впливає на шкірні рецептори. Дана дія може здійснюватися за рахунок наступних чинників:

  • фізичних (радіоактивність і температура води);
  • хімічних (наявність особливих хімічних компонентів і газів у воді, мінеральний склад).

Реакція на прийняття лікувальних ванн у кожного з пацієнтів кардіології може проявлятися по-різному. Незважаючи на те, що варіанти змін серцевого та судинного тиску також можуть бути різними, в кінцевому результаті ванна справляє на організм нормалізуючий ефект: підвищений тиск знижується, а знижений - підвищується до нормального рівня. Існує низка правил, яких рекомендується дотримуватися при прийомі лікувальних ванн при серцевій недостатності. Наприклад, перед процедурою не можна робити жодних дій, пов'язаних із серйозними фізичними навантаженнями. Справа в тому, що даний фактор буде сприяти зниженню ефекту від прийняття ванн. Після закінчення процедури також необхідний тривалий відпочинок, що супроводжується повним розслабленням (в цей час не рекомендується навіть читати або дивитися телевізор).

Реабілітація після інфарктів та інсультів Трускавець

Санаторії Трускавця з лікуванням серцево-судинної системи в значній мірі допомагають пацієнтам, які перебувають у процесі реабілітації від перенесеного інфаркту та інсульту. Програми, методи лікування і дієта при цьому складаються індивідуально. Курортне лікування в Трускавці прекрасно підходить для усунення всіх серцево-судинних захворювань (гіпертонія, гіпотонія, атеросклероз, вади серця різного типу, а також різноманітні функціональні зміни в роботі органів і систем). Якщо ви вирішили пройти лікування в одному з оздоровчих комплексів міста Трускавець, зв'яжіться з нашими фахівцями, що володіють усіма необхідними відомостями про програми лікування, умови проживання та ціни на послуги в кардіологічних санаторіях, які вас цікавлять.