13
Mar, 2020

Лікування захворювань нирок

Лікування захворювань нирок

Лікування нирок і сечовивідних шляхів в Трускавці

Захворювання нирок і сечовивідних шляхів стали досить поширеною сучасною проблемою. Найчастіше, з такими неприємностями стикаються жінки, що пояснюється особливостями їхньої фізіології, проте зустрічаються випадки, коли від подібних захворювань страждають також чоловіки і діти. Існує безліч причин, які викликають такі проблеми зі здоров'ям сечовивідних шляхів, однак ефективних методів лікування не так багато. Найбільш відомим і дієвим методом лікування нирок ы сечокам'яної хвороби вважається застосування мінеральних вод.

Природні методи лікування сечокам'яної хвороби і нирок

Природні методи лікування нирок і сечокам'яної хвороби, незважаючи на стрімкий розвиток сучасної медицини, як і раніше, залишаються актуальними. В деяких випадках ниркових захворювань навіть вважаються більш ефективними. В поєднанні з традиційним лікуванням вони також можуть прискорити бажаний результат. Природно-кліматичний фактор курорту Трускавець вже досить давно довів свою ефективність і в наші дні став повноцінним методом лікування. Завдяки появі численних санаторіїв і оздоровчих комплексів у Трускавці лікування захворювань нирок за допомогою цілющих мінеральних вод, свіжого гірського повітря і мальовничої природи стало доступним кожному. У місцевих санаторіях працює професійний медичний персонал, який надає якісний сервіс за доступними цінами. На бальнеологічних курортах Трускавця налічується 14 джерел прикарпатських мінеральних лікувальних вод. Найвідомішим джерелом цілющих вод стала «Нафтуся», яка зароджується в гірських глибинах і присутня тільки на території курорту Трускавець. Її неможливо купити в магазині, оскільки доступ до такого цінного джерела можна отримати тільки в оздоровчих комплексах Трускавця.

Санаторії з лікуванням нирок в Трускавці

Як вже було зауважено вище, природний фактор відіграє визначальну роль при лікуванні хвороб нирок і сечовивідних шляхів у трускавецьких санаторіях. Серед основних методів санаторного лікування нирок виділяють:

  • масляні та хвойні інгаляції;
  • спелеотерапія;
  • ароматерапія;
  • мінеральні ванни;
  • лікування грязьовими процедурами.

В оздоровчих комплексах практикують індивідуальний підхід, тому дієта підбирається окремо для кожного пацієнта. Лікувальна фізкультура та сприятливі умови для прогулянок і відпочинку також сприяють швидкому одужанню хворих. До головних лікувально-оздоровчих процедур, які ви можете отримати в санаторіях Трускавця, відносяться:

  • гальванованни;
  • масажі різного типу;
  • терапія (вібраційна, магнітна, лазерна, вакуумна);
  • гідроозонотерапія та ін.

Показання для санаторного лікування нирок Трускавець

Найчастіше, до санаторного лікування вдаються люди, що бажають відновити здоров'я після видалення ниркових каменів за допомогою оперативного втручання, а також після апаратного та інструментального видалення. Показанням до лікування за допомогою мінеральних джерел також є хронічний пієлонефрит, цистит, пієліт і хронічний простатит. Особливо ефективним використання мінеральних вод буде для пацієнтів із асептичними та інфікованими каменями в нирках, які не підлягають оперативному лікуванню та виходять самостійно. Лікування хвороб сечокам'яної шляхів на трускавецьких курортах поєднує в собі літотрипсію та бальнеологічні процедури, що приносить досить ефективні результати. Комплекс ефективних реабілітаційних процедур дозволяє нормалізувати обмінні процеси, підвищити імунітет і відновити функції уражених органів сечовивідної системи. Оскільки, більшість пансіонатів і оздоровчих закладів Трускавця відрізняються досить лояльною ціновою політикою, лікування нирок мінеральними водами стало доступним як для громадян нашої країни, так і для іноземців, які страждають від сечокам'яної хвороби. Щоб знайти відповідний варіант оздоровчого закладу, зверніться до наших фахівців за телефоном, який ви знайдете на сайті.