13
Mar, 2020

Порушення обміну речовин

Порушення обміну речовин

Лікування ендокринної системи в Трускавці

Порушення роботи ендокринної системи (обміну речовин) впливає на механізм роботи людського організму, при його порушенні можуть виникати різноманітні захворювання. За рахунок роботи ендокринної системи здійснюється регулювання діяльності внутрішніх органів людини, що сприяє виділенню необхідних гормонів. Неправильне харчування є найбільш поширеною причиною виникнення проблем зі здоров'ям. Порушення обміну речовин також може стати наслідком змін у роботі гіпофіза, щитовидної та надниркової залоз. Нормалізація режиму харчування при розладах обміну речовин - це важлива частина лікування, що стає можливою за участі лікарів-дієтологів. У санаторіях Трускавця працюють кваліфіковані фахівці ендокринологи з великим досвідом роботи в оздоровчій сфері. Для кожного пацієнта складається індивідуальний графік прийому їжі та підбирається збалансоване меню.

Дотримання дієти, що включає обмежену кількість продуктів зі вмістом жирів тваринного походження, а також загальне обмеження калорійності харчування дозволяють значно підвищити ефективність лікування ендокринної системи. Дослідження показали, що такий раціон дозволяє зменшити рівень холестерину в організмі та знизити ступінь ожиріння, ризик інфаркту міокарда в подальшому. Курорти та оздоровчі комплекси Трускавця користуються величезною популярністю в лікуванні порушень обміну речовин не тільки серед громадян України, але й серед іноземців. Люди з усього світу отримують тут бажаний відпочинок та якісне лікування ожиріння, цукрового діабету, щитовидної залози та інших органів ендокринної системи.із застосуванням цілющих природних багатств. Важливою перевагою лікування в Трускавці є не тільки його ефективність, але й доступна вартість.

Трускавець: лікування цукрового діабету

При лікуванні цукрового діабету особливо ефективними вважаються цілющі джерела Трускавець. На території Трускавця знаходиться унікальне мінеральне джерело з цілющою водою «Нафтуся», що сприятливо впливає на людський організм. Відвідувати санаторії рекомендується не тільки людям, що страждають від різних захворювань, але й іншим відпочивальникам, які можуть вирушити туди з профілактичною метою.

При вживанні води «Нафтуся» спостерігається зниження цукру в крові 90% пацієнтів. Питний курс мінеральної води допомагає нормалізувати обмін речовин, знизити рівень глюкози в крові, а також ліквідувати продукти вуглеводного обміну. Санаторний курс в поєднанні з лікувальним харчуванням і вживанням води «Нафтуся» сприяють не тільки зниженню рівня цукру в крові, але й нормалізації у хворих на діабет інсуліносекретної функції підшлункової залози. Лікування цукрового діабету 1 і 2 типу в Трускавці передбачає прийом фітотерапевтичних препаратів, проходження карбоксітерапії та фітотерапії. Курс лікування хворих на цукровий діабет в санаторіях Трускавця включає в себе:

  • фізіотерапію;
  • ванни і гідромасаж;
  • гірудотерапію;
  • лікувальну фізкультуру;
  • озокеритові аплікації;
  • масаж та ін.

Цукровий діабет - це доволі поширене захворювання, що зустрічається в 6% сучасного населення. Люди, що страждають від цієї недуги, повинні вести здоровий спосіб життя та регулярно проходити медикаментозне лікування, призначене ендокринологом. Оздоровчі заклади Трускавця пропонують комплексне лікування, що сприяє швидкій нормалізації обміну речовин в організмі. Детальну інформацію про особливості санаторного лікування на курортах Трускавця ви можете отримати, звернувшись до нас за телефоном, вказаним на сайті. Ми відповімо на всі ваші запитання та допоможемо підібрати відповідний санаторій.