13
Mar, 2020

Урологічні захворювання

Урологічні захворювання

Лікування урологічних захворювань в Трускавці

Урологічні захворювання стали досить поширеною проблемою, яка рано чи пізно починає турбувати більшу частину сучасних чоловіків. Вже при появі перших ознак нездужання необхідно замислитися над профілактикою урологічної хвороби. Лікування урології на курорті Трускавці здійснюється в спеціальних профільних санаторіях із застосуванням комплексних програм, які допомагають позбутися сечокам'яних захворювань, запальних хвороб передміхурової залози, нефротичного синдрому та ін.

Трускавець: лікування подагри

Подагра вважається переважно чоловічою хворобою. Вона може виникати при скупченні зайвої кількості сечової кислоти в організмі мужчини. В такому випадку нирки не здатні впоратись із її ефективним видаленням, а сама кислота кристалізується в невеликі відкладення, які за своєю формою нагадують маленькі голки. Накопичення таких відкладень найчастіше відбувається в суглобах пальців ніг. Вони викликають запалення та регулярні сильні болі. На жаль, повністю вилікувати подагру неможливо, однак контроль перебігу захворювання дозволяє значно полегшити стан пацієнта. Крім медикаментозного лікування подагри, що включає в себе застосування засобів, що уповільнюють утворення сечової кислоти, і протизапальних препаратів, ефективний вплив на перебіг хвороби може здійснювати курортне лікування подагри.

Одним із найважливіших факторів, що позитивно впливають на стан хворих на подагру, є дотримання дієти. В санаторіях Трускавця для кожного пацієнта розробляється індивідуальний режим харчування з урахуванням особливостей його організму та симптомів. Головною перевагою курортного лікування в Трускавці є сприятливий клімат, який у поєднанні з комплексним курсом процедур і правильним харчуванням дозволяє досягати перших результатів за максимально короткі терміни.

Лікування простатиту в санаторії Трускавця

Все більше пацієнтів із діагнозом простатит вирішують провести курс лікування в санаторіях Трускавця. Головним чином такій широкій популярності трускавецького курорту сприяє використання в місцевих санаторіях специфічних лабораторних та апаратних методів дослідження, які дозволяють поставити точний діагноз. Комплексний підхід до курортного лікування хронічного простатиту дозволяє ліквідувати запальні процеси в передміхуровій залозі, а також відновити її фізіологічні функції. Основним принципом лікування хворих, які страждають від хронічного простатиту, є індивідуальний підхід. Він дозволяє призначати курс лікування простатиту з урахуванням віку, особливостей організму конкретного пацієнта, а також стадії, на якій знаходиться захворювання. Покращення загального стану пацієнта вдається домогтися також за рахунок питного курсу мінеральної води «Нафтуся», що допомагає стимулювати загальний обмін речовин, а також покращує функцію нирок і підвищує загальну опірність організму.

Лікування урологічних захворювань у санаторно-курортних комплексах Трускавця вже протягом декількох років показує вражаючі результати. Кількість пацієнтів, які пройшли оздоровчі процедури та відчули помітні поліпшення стану свого здоров'я, регулярно зростає. Переконатися в якості послуг та ефективності методів лікування трускавецьких санаторіїв ви можете самостійно. Для отримання докладної інформації про оздоровчі заклади Трускавця зв'яжіться з нами за вказаним номером телефону, наші фахівці дадуть відповіді на всі ваші запитання.