15
Dec, 2020

Лікування в Трускавці

Лікування в Трускавці

Лікування в Трускавці

Лікування в санаторіях Трускавця дозволить вам отримати повний спектр послуг та оздоровчих процедур із мінімальними грошовими витратами. Лікувальні процедури в Трускавці, що здійснюються із застосуванням природних багатств, таких як мінеральна вода та озокерит, роблять позитивний вплив не тільки на окремі органи, схильні до захворювання, але й на весь організм в цілому. Головними напрямками оздоровчих санаторіїв Трускавця є лікування захворювань печінки, опорно-рухового апарату, нирок, ендокринної та серцево-судинної системи, а також усунення інших проблем зі здоров'ям.

Більше
31
Oct, 2019

Лікування в Моршині

Лікування в Моршині

Лікування в Моршині

На лікування в Моршині щорічно приїжджають сотні відпочивальників.  Популярний український курорт, який розкинувся поблизу Карпат, славиться цілющим кліматом, унікальною мінеральною водою, що має оздоровчі властивості.  Ви можете приїхати на лікування в Моршині по курсівці, оселитися в приватному секторі і відвідувати бювет, спеціальні профілактичні, оздоровчі процедури.  В кожному випадку ви отримуєте відпочинок, наповнений враженнями і суміщений з ефективною терапією. Комплексне санаторно-курортне лікування вибирають при необхідності проведення фахового обстеження, призначення курсу лікувальних процедур з контролем стану в процесі терапії.  На курорт Моршин приїжджають в будь-який сезон - в залежності від того, чи хочете ви насолоджуватися літнім теплом або зимовими красотами. У місцевих санаторіях зцілюються від хронічних захворювань, проходять профілактику і відновну терапію.

Більше
31
Oct, 2019

Лікування в Східниці

Лікування в Східниці

Лікування в Східниці

Відпочинок у Східниці - це чудове рішення для тих, хто хоче провести відпустку в тихому та затишному місці з мальовничими пейзажами і чистим повітрям. На східницькому курорті ви моментально зможете забути про міську метушню. Бальнеологічне лікування в Східниці за своєю якістю здатне конкурувати з трускавецькими курортними комплексами. Мінеральних джерел, які можна використовувати для оздоровлення відпочивальників, Східниця налічує близько десятка. Як і в Трускавці, в Східниці ви зможете відчути цілющі властивості води «Нафтуся», аналогів якій немає в усьому світі. Свою назву вона отримала через специфічний присмак нафти. В поєднанні зі сприятливим карпатським кліматом «Нафтуся» сприяє оздоровленню організму та покращенню загального самопочуття. Серед найбільш поширених захворювань, які лікують на курорті Східниця:

  • хвороби печінки та нирок;
  • порушення обміну речовин;
  • хвороби дихальної системи;
  • анемія (малокрів’я);
  • порушення нервової системи та ін.

Лікування здійснюється на базі пансіонатів і санаторіїв Східниці. Подібних оздоровниць на цьому курорті цілком достатньо, але бронювати путівки на курорт Східниця рекомендується за кілька тижнів до початку запланованої відпустки. Така необхідність пов'язана з розвитком і збільшенням популярності східницького курорту. Велика кількість відпочивальників в Східниці спостерігається в будь-яку пору року.

Більше
31
Oct, 2019

Онлайн консультація лікаря

Онлайн консультація лікаря
  • У Вас виникли запитання щодо лікування та діагностики на курортах Трускавець, Моршин чи Східниця?

  • Ви хочете отримати невідкладну компетентну консультацію від практикуючого лікаря-курортолога?

  • Вас цікавить, як правильно організувати своє лікування на курорті?

На Ваші запитання відповідає головний лікар медичного центру “Андрос” Кретчак Ростислав Іванович, лікар вищої категорії, уролог зі стажем роботи на бальнеологічних курортах Трускавець та Моршин понад 15 років.

+38 096 245 02 26

Більше
28
Nov, 2019

Лікування гінекології в Трускавці

Лікування гінекології в Трускавці

Лікування гінекології в Трускавці

Гінекологічні захворювання, їх лікування та профілактика -- профіль багатьох санаторіїв Трускавця. Під час відпустки можна не тільки відпочити від робочих буднів, але й провести вільний час із користю. Найкраще в випадку захворювань жіночих статевих органів підходить санаторно-курортний вид відпочинку. Попит на куротне лікування гінекологічних хвороб зростає з кожним роком. Курорт Трускавець найбільш відомий гінекологічний курорт в Україні, який має безліч позитивних відгуків не тільки від наших громадян, але й від іноземних гостей. Місцеві санаторні комплекси пропонують широкий спектр послуг у сфері лікування та профілактики різних жіночих захворювань.

Більше
28
Nov, 2019

Лікування шкірних захворювань

Лікування шкірних захворювань

Лікування шкірних захворювань в Трускавці

Шкірні захворювання чудово піддаються лікуванню санаторно-курортним методом. Однак це стає можливим за умови, що хвороба шкіри не знаходиться в стадії запального процесу або загострення. Санаторне лікування має найбільш сприятливий вплив на пацієнтів, які страждають від хронічних форм дерматологічних захворювань. Бальнеологічні курорти Трускавця є найоптимальнішим рішенням для лікування та профілактики хвороб шкіри, оскільки на їхній території комплекс основних лікувальних процедур включає використання сірководневих і радонових ванн.

Більше
13
Mar, 2020

Дихальні шляхи та ЛОР захворювання Трускавець

Дихальні шляхи та ЛОР захворювання Трускавець

Дихальні шляхи та ЛОР захворювання Трускавець

Лікування дихальних шляхів Трускавець Лікування дихальних шляхів та ЛОР захворювань в Трускавці - це не тільки чудовий спосіб позбутися проблем зі здоров'ям, але й можливість відпочити на мальовничій місцевості бальнеологічного трускавецького курорту. Більшість українських громадян і гостей із інших країн віддають перевагу саме трускавецьким курортам. Вартість відпочинку та лікувальних процедур для органів дихання тут значно нижча, ніж у зарубіжних оздоровчих комплексах. Санаторії з лікуванням захворювань органів дихальної системи користуються особливою популярністю. Про причини попиту на курортне лікування та профілактику ЛОР-захворювань в Трускавці Ви дізнаєтеся з нашої статті. 

Більше
13
Mar, 2020

Захворювання опорно-рухового апарату

Захворювання опорно-рухового апарату

Лікування опорно-рухового апарату в Трускавці

Для захворювань опорно-рухового апарату курортне лікування в Трускавці з кожним роком набирає все більшої популярності. На трускавецькому курорті лікуються люди із різноманітними захворюваннями опорно-рухового апарату: деформація хребта, нестабільність хребта, сколіоз, остеохондроз, дискові грижі, секвертовані грижі, деформуючий спондильоз. Бальнеологічні курорти в Трускавці вважаються найбільш сприятливим середовищем для лікування пацієнтів, які страждають через болі в хребті. Використання грязьових аплікацій, кріосаун і радонових ванн дозволяє збільшити ефективність медикаментозного лікування опорно-рухового апарату в кілька разів.

Більше
13
Mar, 2020

Захворювання системи травлення

Захворювання системи травлення

Лікування органів травлення в Трускавці

Захворювання органів травлення, їх лікування та профілактика – один з основних профілів санаторіїв Трускавця. Більшість курортних комплексів в Трускавці призначені не тільки для відпочинку відвідувачів, вони також виконують оздоровчу функцію. Санаторіям Трускавця відводиться особливо важлива роль у лікуванні і профілактиці різних захворювань шлунково-кишечного тракту (ШКТ). Люди із захворюваннями органів травлення приїжджають лікуватися в Трускавець не тільки з усієї України, але й з усього світу.

Більше
13
Mar, 2020

Кардіологічні захворювання

Кардіологічні захворювання

Лікування серцево-судинної системи в Трускавці

Захворювання серцево-судинної системи у рейтингу найбільш небезпечних і поширених хвороб займають одну з основних позицій. Усупереч розвитку сучасної медицини тенденція до зростання загальної кількості кардіологічних захворювань серця продовжує простежуватися. Санаторії Трускавця для гіпертоніків і гіпотоніків стали чудовою можливістю пройти курс комплексного лікування і позбавитися подібних проблем зі здоров'ям.

Більше