Контакти

Чому саме «Едвард»? Тому що «Едвард» – це перший бювет мінеральних вод у Трускавці. Пам’ятник архітектури XIX-ХХ ст. Водозабір джерела розташований на відстані 400м від центральної частини курорту на схилі Курортної балки в старій шахті, за допомогою якої на 1910 році тут добувався озокерит. З 1910 р і до сих пір вода з цієї шахти використовується з лікувальною метою для мінеральних сірчаних ванн санаторіїв Трускавця. Ми, молода амбіційна команда ентузіастів і фахівців-професіоналів туристичної сфери, теж прагнемо бути першими за якістю на ринку санаторно-курортних послуг і докладаємо максимум зусиль, для того щоб Ваш відпочинок був приємним, корисним і комфортним.

За результатами роботи у 2012 році ТзОВ «Едвард-тур» отримало почесну нагороду «Лідер галузі 2012», яка щорічно оприлюднюється Національним бізнес-рейтингом (комплексна рейтингова програма, що визначає реальних лідерів економіки України), як одне з провідних підприємств у туристичній галузі Львівської області.  Підтвердження цього – медаль та відповідний сертифікат.

Купуючи путівку в ТОВ «Едвард-тур», Ви отримуєте:

  1. Вибір. Ми працюємо з більш ніж 30-ми санаторіями, готелями, пансіонатами і віллами курортів Трускавця, Моршина та Східниці.
  2. Об’єктивна інформація. Наша головна мета – забезпечити Вас об’єктивною і вичерпною інформацією про всіх санаторіях, умови перебування, харчування та профілів лікування. Ви самі вибираєте співвідношення ціни і якості Вашого відпочинку і оздоровлення.
  3. Доступні ціни. Ми пропонуємо путівки за цінами санаторіїв і надаємо гнучку систему знижок для: – Постійних клієнтів (учасників дисконтної програми) – Групових заїздів (більше 20-ти осіб)
  4. Надійність. Ми гарантуємо клієнтам дотримання своїх зобов’язань, комфортний відпочинок, зустріч клієнта і оформлення всіх необхідних документів.
  5. Професіоналізм. Наші співробітники мають великий досвід на ринку туризму і курортних послуг, вільно володіють англійською, польською, російською мовами.
  6. Індивідуальний підхід. Головне наше завдання – забезпечити якісний відпочинок для своїх клієнтів, піклуючись про кожного з Вас з моменту прибуття і до закінчення Вашого перебування на відпочинку.

Головними принципами роботи ТОВ «Едвард-тур» є орієнтація на потреби клієнта, високий рівень і стабільність якості послуг.

Наша адреса:

Адреса: вул. Героів УПА, 2, офіс 7,
м. Трускавець, Львівська обл. 82200

E-mail: info@edward-tour.com

Skype: edward-tour

Наші контакти