30
Oct, 2019

Курорт Східниця

Курорт Східниця

Курорт Східниця: відпочинок і лікування

Відпочинок у санаторіях Східниці - це чудове рішення для тих, хто хоче провести відпустку в тихому та затишному місці з мальовничими пейзажами і чистим повітрям. На східницькому курорті ви моментально зможете забути про міську метушню. Бальнеологічне лікування в Східниці за своєю якістю здатне конкурувати з трускавецькими курортними комплексами. Мінеральних джерел, які можна використовувати для оздоровлення відпочивальників, Східниця налічує близько десятка. Як і в Трускавці, в Східниці ви зможете відчути цілющі властивості води «Нафтуся», аналогів якій немає в усьому світі. Свою назву вона отримала через специфічний присмак нафти. В поєднанні зі сприятливим карпатським кліматом «Нафтуся» сприяє оздоровленню організму та покращенню загального самопочуття. Серед найбільш поширених захворювань, які лікують на курорті Східниця:

 • хвороби печінки та нирок;
 • порушення обміну речовин;
 • хвороби дихальної системи;
 • анемія (малокрів’я);
 • порушення нервової системи та ін.

Лікування здійснюється на базі пансіонатів і санаторіїв Східниці. Подібних оздоровниць на цьому курорті цілком достатньо, але бронювати путівки на курорт Східниця рекомендується за кілька тижнів до початку запланованої відпустки. Така необхідність пов'язана з розвитком і збільшенням популярності східницького курорту. Велика кількість відпочивальників в Східниці спостерігається в будь-яку пору року.

Відпочинок з дітьми в Східниці

Оздоровлення дітей на курорті Східниця буде корисним для тих, у кого спостерігається одне або кілька наступних показань:

 • вроджені вади сечовивідної системи;
 • цистит, нетримання сечі та сечовий діатез;
 • порушення моторики кишечника;
 • захворювання верхніх дихальних шляхів;
 • різні прояви алергії;
 • дискінезія жовчовивідних шляхів та ін.

В пансіонатах та санаторіях Східниці створені хороші умови для оздоровлення дітей будь-якого віку. Оскільки в малюків часто спостерігається ослаблений імунітет, їм потрібно час від часу відвідувати бальнеологічні курорти Східниці, де передбачено лікування з використанням цілющих природних багатств, таких як чисте гірське повітря та мінеральні джерела. Підвищити ефективність лікувальних процедур допоможе правильний режим дитячого харчування. Він складається індивідуально та залежить від фізіологічних особливостей конкретного пацієнта. Відповідно до призначень лікаря, дитині прописують курс бальнеологічних і фізіотерапевтичних процедур, інгаляції, масажів та ін. У вільний від лікувальних процедур час дітям також не доведеться нудьгувати в Східниці. На території більшості санаторних і готельних комплексів Східниці облаштовані дитячі майданчики, ігрові кімнати з вихователем і літні басейни. Таким чином, відпочинком зможуть насолодитися не тільки діти, але й дорослі, в яких також залишиться вільний час для прогулянок на свіжому повітрі та інших розваг. Курорт Східниця - це ідеальне місце для сімейного відпочинку з дітьми.

Як вибрати місце відпочинку в Східниці?

Наша туристична агенція пропонує допомогу в пошуку та виборі відповідного готелю, пансіонату або санаторію в Східниці. Ми маємо в своєму розпорядженні базу кращих оздоровчих комплексів, санаторіїв, готелів, спа-готелів, міні-готелів, віл та пансіонатів Східниці. Таким чином, ви можете отримати детальну інформацію про послуги та розцінки кожного з них. Також ми ознайомимо вас із усіма перевагами та недоліками санаторію, що вас зацікавив, і допоможемо підібрати варіант, який влаштує за вартістю та сервісом.