13
Mar, 2020

Захворювання опорно-рухового апарату

Захворювання опорно-рухового апарату

Лікування опорно-рухового апарату в Трускавці

Для захворювань опорно-рухового апарату курортне лікування в Трускавці з кожним роком набирає все більшої популярності. На трускавецькому курорті лікуються люди із різноманітними захворюваннями опорно-рухового апарату: деформація хребта, нестабільність хребта, сколіоз, остеохондроз, дискові грижі, секвертовані грижі, деформуючий спондильоз. Бальнеологічні курорти в Трускавці вважаються найбільш сприятливим середовищем для лікування пацієнтів, які страждають через болі в хребті. Використання грязьових аплікацій, кріосаун і радонових ванн дозволяє збільшити ефективність медикаментозного лікування опорно-рухового апарату в кілька разів.

Санаторії Трускавця з лікуванням опорно-рухового апарату

Відомо, що люди із захворюваннями інфекційного, ревматичного та дистрофічного типів часто бувають схильними до підвищеної збудливості нервової системи. Лікування артрозу, хребта і суглобів у Трускавці користується величезнм попитом. В санаторіях Трускавця пацієнти отримують не тільки гідний європейський сервіс, але також можливість відпочити та розслабитися на природі, подихати свіжим гірським повітрям і скуштувати цілющу воду з місцевих джерел. Унікальними властивостями володіє вода «Нафтуся», аналогів якій немає ніде в світі. Її рекомендується вживати як при лікуванні різних захворювань опорно-рухового апарату, так і з метою профілактики. «Нафтуся» сприятливо діє на людський організм в цілому та дозволяє зробити лікування хребта значно ефективнішим. Однак основним методом лікування суглобів на курортах Трускавця вважається курс грязьових аплікацій. Із їхньою допомогою вдається нормалізувати функції нервової системи, знизити дратівливість і зменшити швидку стомлюваність. Серед позитивних результатів, які обіцяє подібний курс, також спостерігається позбавлення пацієнтів від пітливості, скутості суглобів і больових реакцій в кістках на зміну погоди.

Лікування спини і хребта в Трускавці

У медичних центрах міста Трускавець виконується професійна діагностика і лікування порушень периферичної нервової системи та опорно-рухового апарату. Однією з найбільш ефективних вважається сучасна методика підводного витягування хребта, однак пацієнтам також надається можливість проведення наступних процедур:

  • фізіотерапія (електроферез, ультразвук і ін.);
  • рефлексотерапія;
  • радонові ванни,
  • гідромасаж;
  • кріосауна;
  • кінезотрапія і заняття в залі ЛФК;
  • традиційне медикаментозне лікування.

Найбільш ефективним способом позбавлення від захворювань опорно-рухової системи є правильно підібраний комплекс оздоровчих процедур, після проходження яких пацієнт незабаром відчує припинення болю гострого та хронічного характеру в кінцівках і хребті. У свою чергу, тракція (підводне витягування хребта, про яке ми згадували вище) сприяє не тільки розвантаженню хребта, зняттю м'язових спазмів і зниженню внутрішнього дискового тиску, але й поліпшенню провідності нервових імпульсів до тканин і внутрішніх органів. Вплив комплексного курсу масажу, грязьових аплікацій і спеціальних фізичних вправ сприяє поліпшенню обміну речовин в організмі пацієнтів: підвищуються окислювально-відновні процеси, а виділення загальної кількості сірки та окремих її фракцій разом із окислювальним коефіцієнтом зменшуються. Сприятливий клімат Трускавця також відіграє вагому роль в оздоровленні пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату та сприяє їхньому швидкому одужанню. Усі, хто бажає пройти оздоровчі процедури в Трускавці або просто відпочити тут з профілактичною метою, можуть зв'язатися з нами за вказаним телефоном для уточнення детальної інформації про послуги, які надають місцеві санаторії.