13
Mar, 2020

Захворювання системи травлення

Захворювання системи травлення

Лікування органів травлення в Трускавці

Захворювання органів травлення, їх лікування та профілактика – один з основних профілів санаторіїв Трускавця. Більшість курортних комплексів в Трускавці призначені не тільки для відпочинку відвідувачів, вони також виконують оздоровчу функцію. Санаторіям Трускавця відводиться особливо важлива роль у лікуванні і профілактиці різних захворювань шлунково-кишечного тракту (ШКТ). Люди із захворюваннями органів травлення приїжджають лікуватися в Трускавець не тільки з усієї України, але й з усього світу.

Санаторії Трускавця з лікуванням шлунково-кишечного тракту (ШКТ).

Своєчасна діагностика та правильний підбір методів лікування органів шлунково-кишкового тракту вимагають особливої ​​уваги. Курортні оздоровчі процедури в поєднанні зі здоровим харчуванням, фізичними вправами та сприятливим кліматом дозволяють домогтися максимально позитивних результатів. Щоб відновити нормальний перебіг фізіологічних процесів в організмі пацієнта, необхідно проводити ретельне обстеження та цілеспрямовано використовувати відповідні курортні чинники з урахуванням механізму їхньої дії. Як показує практика, лікування органів травлення із застосуванням курортних факторів - це найбільш ефективний природній засіб, який дозволяє позбавитися захворювань шлунково-кишечного тракту.

Сучасні санаторії Трускавця пропонують своїм відвідувачам не тільки відпочинок, але й лікування захворювань органів травлення: хронічний гастрит, виразка шлунка, виразка 12-палої кишки, гострий холецистит, панкреатит, метеоризм та інші. Позитивний вплив цілющих мінеральних вод на очищення печінки і відновлення її клітин неодноразово було підтверджено багатьма вченими. Трускавецькі мінеральні води показують чудові результати при лікуванні захворювань печінки. Особливою популярністю користується  вода «Нафтуся», що не має аналогів у всьому світі. Незважаючи на свою високу затребуваність, вона не бутилюється та не продається в магазинах. «Нафтуся» здатна донести всі цілющі властивості джерела виключно в натуральному природному стані. Оскільки, в основному захворювання печінки відрізняються затяжним хронічним характером, після зняття больових відчуттів і вживання необхідних медикаментів рекомендується відновлювати сили та здоров'я за допомогою природних факторів. Комплексний підхід до лікування печінки і дотримання індивідуально розробленого лікарями-дієтологами режиму харчування дозволяють домогтися максимально позитивних результатів. При цьому з раціону виключаються продукти, що можуть викликати подразнення травного каналу.

Скільки коштує лікування гепатиту в Трускавці?

В оздоровчих санаторіях Трускавця були розроблені лікувальні методики, які виявилися досить ефективними при лікуванні хронічного гепатиту, що має не вірусне походження. Серед новітніх технологій особлива увага приділяється інформаційно-хвильовій і лазерній терапії, а також мікромасажу, що здійснюють делікатний, але дієвий вплив на організм. Вартість лікування та окремих процедур в різних санаторіях може варіюватися, тому для отримання детальної інформації рекомендуємо вам проконсультуватися в наших фахівців. Санаторії міста Трускавець також пропонують ефективне лікування шлунку, кишечника, підшлункової, холециститу, гастриту, виразки та інших захворювань органів травлення. Отримати більш детальну інформацію про особливості оздоровчих процедур, які пропонує той чи інший санаторій Трускавця, ви можете, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті.