31
Oct, 2019

Лікування в Моршині

Лікування в Моршині

Лікування в Моршині

На лікування в Моршині щорічно приїжджають сотні відпочивальників.  Популярний український курорт, який розкинувся поблизу Карпат, славиться цілющим кліматом, унікальною мінеральною водою, що має оздоровчі властивості.  Ви можете приїхати на лікування в Моршині по курсівці, оселитися в приватному секторі і відвідувати бювет, спеціальні профілактичні, оздоровчі процедури.  В кожному випадку ви отримуєте відпочинок, наповнений враженнями і суміщений з ефективною терапією. Комплексне санаторно-курортне лікування вибирають при необхідності проведення фахового обстеження, призначення курсу лікувальних процедур з контролем стану в процесі терапії.  На курорт Моршин приїжджають в будь-який сезон - в залежності від того, чи хочете ви насолоджуватися літнім теплом або зимовими красотами. У місцевих санаторіях зцілюються від хронічних захворювань, проходять профілактику і відновну терапію.  Вирушати на лікування в Моршині рекомендується при наявності різних хвороб, пов'язаних з дисфункцією травної системи:

 • виразки 12-палої кишки, шлунка;
 • хронічна жовчнокам'яна хвороба;х
 • олецистити, гепатити (ремісійні);
 • панкреатит;
 • цукровий діабет (різної стадії);
 • холангіти, перидуоденіти;
 • хвороба Боткіна (реабілітація);
 • захворювання кишківника (товстого, тонкого);
 • гастрити (знижена, підвищена кислотність);
 • коліти, ентероколіти (ремісія).

Відомий бальнеологічний курорт також підходить тим, хто потребує дієвої допомоги при захворюваннях печінки, нирок, підшлункової залози, при наявності гінекологічних захворювань, аліментарно-конституційного ожиріння.  Для лікування використовується унікальна за своїми цілющими якостями моршинська мінеральна вода, а також спеціальні процедури - ванни, душі, грязелікування, інгаляції, озокеритотерапія, фізіотерапія, лікувальна гімнастика, масажні техніки, гідроколонотерапія і не тільки. Для відпочивальників, які не можуть собі дозволити лікування протягом місяця, розроблені інтенсивні курси тривалістю 1-2 тижні з гарантією ефективності.

Бювет мінеральних вод Моршина

Курорт Моршин став відомим саме завдяки джерелам з цілющими мінеральними водами. Тому моршинська вода - основний засіб лікування і профілактики хронічних захворювань, що використовується в санаторіях. Для можливості вживання унікальної рідини в місті побудований спеціальний бювет - споруда, розрахована на одночасне відвідування 6-ма тисячами чоловік. Вода що подається в бюветі попередньо проходить ретельне очищення за спеціальною фільтруючою системою. При цьому в рідині максимально зберігаються всі важливі компоненти. Підігрів, приготування лікувальної води здійснюється під контролем сучасної гідрохімічної лабораторії. Розведення вод подаються з джерел №1, №6, №4. Відвідувачі вживають мінералізовану рідину того складу і в тій кількості, які рекомендовані терапевтом. Також багато санаторіїв мають власні бювети на території. Джерело №1 Якщо ви приїхали на лікування в Моршин таких захворювань, як гастрити, ентерити, коліти, діареї, то ефективну терапію проводять з використанням мінеральних вод джерела №1. Хімічний склад рідини - сульфатно-хлоридний / магнієво-натрієвий. Параметр загальної мінералізації становить 165 г / л. Лікувальну цінність води з цього джерела підвищують вхідні в формулу мінеральні елементи заліза, цинку, кобальту, титану і не тільки. Джерело №6 Такі хронічні захворювання, як виразки 12-палої кишки / шлунка, запори, дисфункції печінки / нирок, гастрити, в Моршині лікуються водою з мінералізованого джерела №6. Формула цілющої рідини за хімічними компонентами - хлоридно-сульфатна / натрієво-калієво-магнієва. Показник мінералізації рідини досягає 238 г / л. Від цілющої води, що добувається в джерелі №1, цей склад відрізняється підвищеним вмістом:

 • магнію;
 • калію;
 • сульфатних солей.

Терапевтична цінність рідини характеризується унікальним іонним складом. Джерело №4 При наявності недуг, таких як пієлонефрит, хронічна стадія сечокам'яної хвороби (без загострення), сечокислі діатези, призначається вживання води з місцевого джерела №4. Склад рідини - гідрокарбонатний кальцієвий. Параметр загальної мінералізації - 0.17 г / л. Вода характеризується сечогінною, знеболювальною, спазмолітичною дією, виводить з тканин радіонукліди.

Ціни на путівки в Моршин

Дізнатися ціни 2020 на оздоровлення та відпочинок в Моршині можна, переглянувши пропозиції місцевих санаторіїв, або зв'язавшись з менеджерами відповідних готелів. Найвища ціна буде в літній сезон, а також в розпал зимових свят (Різдво, Новий рік). Багато, хто знає про сезонне підвищення розцінок, тому бронюють санаторії Моршина заздалегідь, відстежуючи можливі акційні пропозиції і знижки. Вартість відпочинку і лікування на українському курорті залежить не тільки від пори року, в яку ви хочете відвідати місто. У приватному секторі і санаторіях пропонується різний рівень комфорту, спеціальні набори послуг. На формування розцінок впливають такі чинники:

 • рівень санаторію (готелю);
 • клас номера, в якому ви будете проживати (Стандарт, Апартаменти, Напів-Люкс, Люкс);
 • включення вартості харчування (сніданок, індивідуальне меню, 3-х разове харчування, 6-ти разове харчування, дитяче меню);
 • ціна медичного обслуговування (наявність власного медичного центру на території санаторію);
 • додаткові послуги (трансфер, екскурсії, СПА, няні, розваги).

Лікування в Моршині може проводитися за стандартним або індивідуальним курсом. Попередньо призначається терапевтичне обстеження, можливо - лабораторні дослідження. Після заключення терапевта або іншого профільного спеціаліста призначається план лікування (профілактики). Деякі санаторії пропонують пакети послуг, що включають вартість медичного обслуговування. Якщо ви вибираєте сучасні санаторії, готелі Моршина, то в залежності від спектра послуг, ціна путівки може включати:

 • тільки проживання або проживання разом з харчуванням (сніданок або повноцінне меню на весь день);
 • відвідування бювету, розташованого на території центру (санаторію, готелю);
 • відвідування медичних, маніпуляційних кабінетів для проведення лабораторних досліджень, лікувальних процедур;
 • відвідування масажних кабінетів;
 • відвідування СПА-салонів;
 • заняття в тренажерних залах (з особистим тренером або без);
 • відвідування басейнів, заняття аквааеробікою під керівництвом тренера та ін .

Найбільш доступним за вартістю є лікування в Моршині дикуном - коли ви зупиняєтеся в приватному секторі (на квартирі), самостійно звертаєтеся до лікарів, відвідуєте бювет і призначені лікарем процедури за додаткову плату. Як бачите - практично для кожного на курорті знайдеться прийнятний варіант проходження лікування, а також проведення насиченого чи спокійного відпочинку.

Варіанти оздоровлення для всієї родини

Санаторії Моршина володіють номерним фондом з упорядкованими кімнатами, організованим дієтичним харчуванням. Якщо ви плануєте лікування дітей в Моршині, то можете вибрати місце, де передбачені спеціальні інтерактивні дитячі кімнати, дитячі майданчики і басейни. Також багато санаторіїв на час зимових свят влаштовують театралізовані вистави за участю аніматорів, а для нагляду за дітьми надають послуги нянь. Сімейний відпочинок і лікування на курорті не рідкість. Крім оздоровлення, відповідного як для дорослих, так і для підростаючого покоління, в Моршині багато всіляких розваг. Для цікавого проведення дозвілля ви можете відвідувати всією сім'єю:

Ефективне лікування на курорті поєднується з відвідуванням захоплюючих екскурсій на Боржавські Полонини, скелі Довбуша, Синевирське озеро, солоні або термальні озера Прикарпаття, гору Говерла. Якщо ви приїжджаєте в зимовий період, то можете поїхати на довколишні гірськолижні курорти, покататися на санях, лижах, сноубордах – для цього пропонуються короткі тури (відпочинок на гірськолижному курорті на 1 день або на уїк-енд). У будь-який час року з Моршина можна відправитися на популярні історико-географічні прогулянки:

 • по канатній дорозі;
 • у фортецю Тустань;
 • на карпатському трамвайчику;
 • в географічний центр Європи;
 • в Яремче-Буковель-Ворохту.

При бажанні, звернувшись до місцевого турагентства, ви зможете відвідати Львів, Ужгород, Мукачево, або замовити автобусний тур в Європу по містах Польщі, Чехії, Німеччини, Франції, Австрії. Для поїздки надаються комфортабельні автобуси з гідами, харчуванням, зупинками у готелях. Для дітей можуть пропонуватися вигідні знижки. Будьте впевнені - приїхавши в Моршин з сім'єю, ви неодмінно полікуєтесь і відпочинете на вищому рівні. Санаторії, що спеціалізуються на відпочинку з дітьми – це «Черемош», «Богдан», «Дністер», «Лаванда».

Протипоказання, що виключають можливість лікування

Хоча лікування в Моршині славиться високою ефективністю, існують протипоказання, при наявності яких оздоровлення на курорті бальнеологічного профілю не рекомендується. Лікарі звертають увагу на те, що хронічні хвороби в стадії загострення, важкі форми захворювань, онкологія вважаються показаннями, за яких слід відмовитися від лікування (профілактики захворювань) на курорті. Вам не підходить Моршин, якщо ви страждаєте такими недугами:

 • цироз печінки;
 • жовтяниця (всі різновиди);
 • виразка 12-палої кишки, шлунка в гострій стадії;
 • ентероколіт;
 • рубцеве звуження стравоходу;
 • гострі гастрити (регідні, антральні);
 • ускладнення, які виникли після проведення оперативних втручань на ШКТ.

Варто неодмінно проконсультуватися з лікарями і отримати дозвіл на лікування дітей в Моршині. Підростаючі пацієнти також можуть мати протипоказання для проходження оздоровлення в умовах курорту бальнеологічного профілю. Не всім підходять мінеральні води з високим вмістом сульфатів, калію, магнію. Також існують дитячі хвороби, які не допускають можливості проведення бальнеологічних процедур. Якщо ж протипоказання відсутні, то відпочинок і лікування у відомому Моршині стануть для вас корисним і незабутнім проведенням часу. Ви зможете оздоровити організм, набратися сил, намилуватися унікальними красотами місцевої природи. Для шанувальників активного відпочинку неодмінно знайдуться заняття по душі, а якщо ви приїжджаєте з дітьми, то залишитеся задоволені повноцінним сервісом і збалансованим меню.