13
Mar, 2020

Лікування суглобів

Лікування суглобів

Лікування суглобів у Моршині

Якщо вам потрібне санаторне лікування захворювань опорно-рухового апарату, то ви завжди можете поїхати до Моршина. На відомому бальнеологічному курорті пропонується комплексне лікування хронічних захворювань суглобів з застосуванням перевірених та сучасних методик, а також унікальних природних ресурсів, цілющого клімату української оздоровниці.В місцеві санаторії для лікування суглобів направляються не тільки пацієнти з віковими змінами. Для проходження ефективної терапії в Моршин приїжджають спортсмени, а також ті, хто страждає цукровим діабетом, ожирінням, спадковими патологіями опорно-рухової системи. Показання для лікування визначаються лікарем і відповідно до анамнезом, особливостями стану хворого, призначається курс відповідної терапії. В санаторіях України, що спеціалізуються на профілактиці, а також лікуванні суглобів, розроблені дієві методики, які включають:

 • лікування мінеральною водою;
 • фізіопроцедури;
 • бальнеологічні процедури;
 • масажі;
 • витягування;
 • дієтотерапію;
 • кліматотерапію.

Лікування колінних суглобів, плечових, ліктьових, гомілковостопних суглобів, а також суглобів кистей рук доповнюється грязьовими (озокеритовими) аплікаціями, прийняттям ванн, або душем з мінеральною водою, з джерел, використанням спеціальних тренажерів ортопедичного типу. Ефективність лікування в санаторіях Моршина доведена вже давно, тому якщо вам рекомендовано таке оздоровлення, то купуйте путівку і вирушайте на відомий курорт.

Санаторно-курортне лікування хвороб суглобів

При необхідності зцілення хвороб суглобів санаторно-курортне лікування неодмінно включає вживання мінеральної води – як усередину, так і у вигляді ванн. Також популярністю користуються процедури з використанням місцевої торф'яної грязі та озокериту – гірського воску нафтового походження, що видобувається неподалік курорту Моршин і має регенеруючі властивості. В санаторіях для лікування суглобів практикуються грязьові аплікації з медичного озокериту. Очищений гірський віск є природним джерелом безлічі мінералів і неорганічних сполук – мінеральних масел, калію, заліза, пропілену, сірки, натрію і інших корисних елементів. Під впливом аплікацій з цієї речовини відбувається насичення тканин необхідними компонентами, що стимулюють відновлювальні та оздоровчі процеси.Для збільшення результативності терапії озокеритова суміш попередньо підігрівається. Серед позитивних ефектів застосування медичного озокериту зазначають:

 • зняття больових синдромів;
 • протизапальну дію при лікуванні колінних суглобів;
 • розсмоктування патологічних змін, що виникли на тканинах суглобів;
 • нормалізацію порушеного кровообігу;
 • профілактику застою лімфи, появи токсинів.

Посилення ефекту досягається додатковим лікуванням мінеральною водою, радоновими ваннами. Для лікування хронічних захворювань суглобів лікарі підбирають неінвазивні способи, що запобігають розвитку ускладнень, прогресуванню хвороби. Методи лікування враховують вік пацієнта, індивідуальні особливості. Незамінною складовою терапевтичного курсу є дієта, яка підвищує результативність лікування в санаторіях Моршина, забезпечуючи більш повноцінне оздоровлення.

Лікування опорно-рухового апарату

Комплексне лікування захворювань опорно-рухового апарату включає проведення всіляких фізіопроцедур. Лікування запалення суглобів відбувається із застосуванням таких різновидів методик:

 • міостимуляція - дозволяє залучити м'язові тканини, що оточують суглоби. Показання для лікування - гладкі та ослаблені пацієнти з болями в суглобах в процесі підготовки до лікувальної фізкультури, мануальним процедурам;
 • ударно-хвильова терапія - руйнує спайки, стимулює порушений кровообіг, активізує синтез хрящової, кісткової тканини у хворих суглобах;
 • озонотерапія - має на увазі знезаражувальний вплив активного кисню і практикується при лікуванні суглобів ніг інфекційного характеру. Також озонотерапія ефективна для знеболювання вогнища запалення, відновлення після отриманих травм, стресів. Даний спосіб активно застосовується у випадках, коли у пацієнта виявлена ​​непереносимість медичних препаратів;
 • фонофорез - стимулює регенераційні процеси, нормалізує кровотік. Даний вид терапії здійснюється за допомогою використання ультразвуку і фармацевтичних засобів місцевої дії, що вводяться в оброблювану зону.

Перераховані методи лікування практикуються в санаторіях України з огляду на доведену ефективність, безболісність, а також відсутність шкоди або будь-яких негативних наслідків. Також до дієвих способів лікування на курорті, хвороб суглобів, відносять кінезотерапію, яка складається з таких процедур:

 • лікувальна фізкультура - спеціальний комплекс вправ, який підбирається індивідуально, без небезпеки отримання перевищення навантаження. ЛФК допомагає зміцнити м'язовий корсет, прибрати тонус м'язових тканин, розширює діапазон доступних рухів;
 • мануальна терапія, масаж - практики, які надають позитивний вплив на уражені суглоби. Допомагають зміцнити, розтягнути зв'язки, використовуються для профілактики остеохондрозів, артрозів, артритів;
 • витягування суглобів - є ефективним способом розпрямлення деформованого хребта, суглобів. Таке лікування в санаторіях Моршина проводиться під ретельним контролем, виключає травматичність, сприяє продовженню робочого стану хрящів, міжсуставних тканин;
 • механотерапія - проводиться із застосуванням спеціалізованих ортопедичних тренажерів. Допомагає досягти рухливості уражених суглобів, зміцнити м'язи.

Популярні курорти для лікування в Моршині пропонують широкий спектр оздоровчих і профілактичних заходів, що сприяють регенерації суглобів в будь-якій локації. Для цього в установах функціонують медичні центри і повністю укомплектовані лікувальні бази.

Кращі Санаторії Для Лікування Суглобів

Вибираючи санаторії для лікування суглобів, звертайте увагу на спектр пропонованих послуг, умови номерного фонду, інфраструктуру. Лікування запалення суглобів здійснюється практично у всіх здравницях Моршина, тому ви можете купити путівку в такі санаторії, як:

Комплексне лікування на курорті коштує порівняно недорого, якщо оформляти раннє бронювання або купувати курсівку на весняний або осінній сезон. Для профілактики, а також лікування суглобів ніг досить курсу тривалістю 2-3 тижні, в ході якого будуть використовуватися всі необхідні за показаннями процедури. Популярні курорти для лікування хвороб суглобів розташовані поблизу Українських Карпат, тому в розпорядженні не тільки сучасне медичне обслуговування, а й унікальні природні ресурси. Саме тому лікування в санаторіях Моршина є більш ефективним, характеризується масою додаткових позитивних впливів не тільки на уражені органи, а й на весь організм пацієнта в цілому. Для здійснення комплексної терапії хвороб суглобів в Моршині на вас чекають кращі санаторії, досвідчені фахівці, перевірені методики оздоровлення, повністю обладнані медичні відділення та кабінети. Вибирайте відповідну оздоровницю і вирушайте на курорт для якнайшвидшого позбавлення від хвороб, проведення відмінного відпочинку і отримання пам'ятних вражень.