13
Mar, 2020

Лікування дітей

Лікування дітей

Лікування дітей в санаторіях Моршина

Для лікування дітей в санаторіях Моршина створені сприятливі умови проживання, дієтичні столи, інтерактивні майданчики і кімнати.  На відомий український курорт, розташований поблизу Карпат, щорічно приїжджають сотні батьків з дітьми різного віку для отримання ефективного оздоровлення, профілактики різних захворювань.У Моршині дитячі санаторії не виділені в окремі установи, тому на відпочинок і профільне лікування діти приїжджають з можливістю знаходження разом з батьками, опікунами, старшими братами, сестрами.  Вибрати санаторії для дітей з батьками ви можете, ознайомившись з актуальними пропозиціями, вивчивши особливості здравниць, порівнявши ціни. Моршинський курорт для дитини неодмінно стане відмінним варіантом дієвої терапії, а також цікавого відпочинку.  У багатьох установах для дітей доступні ігрові майданчики, спеціальні дитячі кімнати, є послуги нянь, а також готуються дієтичні страви, які припадуть до смаку кожному.  Сучасні дитячі санаторії Моршина пропонують послуги лікування:

 • для дітей із захворюваннями органів дихання;
 • з хворобами опорно-рухового апарату;
 • кардіологічними проблемами;
 • хворобами, пов'язаними з діяльністю шлунково-кишкового тракту;
 • алергіями різного характеру і не тільки.

Дитячі санаторії України, розташовані в Моршині, відомі не тільки якісним медичним обслуговуванням.  Здравниця, яка знаходиться поблизу Карпат, відома унікальними природними красотами, цілющим гірським повітрям, універсальним кліматом, а також мінеральними водами з яскраво вираженими оздоровчими властивостями. Ортопедичні санаторії, установи для лікування хвороб ЛОР-органів, серця, беруть маленьких пацієнтів цілий рік.  Якщо діти молодше шкільного віку (4-6 років), то неодмінно надається можливість проживання разом з батьками. Також в Моршинському санаторії ортопедичного профілю чи іншої спеціалізації протягом курсу лікування разом з мамами можуть перебувати і школярі.

Санаторії, де можна оздоровити дитину

Якщо ви вибираєте дитячі санаторії Моршина, то зверніть увагу на наступні здравниці курорту:

Ці Моршинські санаторії для дітей з батьками мають розвинену інфраструктуру, комфортабельні номери.  У кімнатах є зручні ліжка, необхідні меблі, телевізор, є можливість безкоштовного використання Wi-Fi.  При бажанні для дітей організовуються екскурсії. Якщо ви приїжджаєте в санаторії матері і дитини на період різдвяних і новорічних свят, то ваші дітки обов'язково відвідають веселі вистави, захоплююче проведуть час з аніматорами та однолітками, отримають море задоволення і подарунки. Спеціальні установи для дітей із захворюваннями органів дихання мають у своєму розпорядженні відповідну лікувальну базу, в яку входять:

 • бальнеологічні відділення;
 • інгаляторії;
 • кабінети для кисневої терапії;
 • спелеокімнати;
 • бювети з мінеральними водами;
 • відділення гідропатії.

Якщо це ортопедичні Моршинські санаторії для дітей, то на території неодмінно присутні спеціалізовані маніпуляційні кабінети, тренажерні зали, масажні відділення.  І санаторії ортопедичного профілю, і здравниці, призначені для лікування хвороб органів дихання, відрізняються якісним медичним обслуговуванням, наявністю команди досвідчених лікарів і медсестер.  Процес оздоровлення кожної дитини проходить по індивідуально призначеному курсу, під суворим контролем, з урахуванням всіх особливостей пацієнта.

Ціни на лікування

Дитячі санаторії України, розташовані на курорті Моршині, ціни пропонують цілком доступні. Прикарпатський курорт для дитини вам обійдеться порівняно недорого, якщо ви скористаєтеся послугою раннього бронювання, або купіть путівку на весну чи осінь - в період, коли розцінки на санаторії для батьків з дітьми мінімальні. Вартість оздоровлення дітей залежить від кількох істотних чинників, серед яких:

 • категорія номерного фонду (номери класу економ, стандарт, апартаменти, напів-люкс, люкс);
 • обраний сезон;
 • кількість днів;
 • проживання з батьками (кількість осіб);
 • якість харчування (дієтичне меню, раціон за індивідуальним замовленням);
 • розвиненість інфраструктури (наявність СПА, басейну, спортивного майданчика, тренажерного залу, власного бювету, медичного центру та ін.);
 • розташування санаторію матері та дитини (паркова зона, ліс, центр міста).

Крім доброустрою, підвищеного комфорту, якісного медичного обслуговування ортопедичні санаторії для дітей, а також дитячі здравниці Моршина іншого профілю пропонують розважальні програми, спортивні ігри, організовують масові заходи з естафетами, змаганнями, танцями, виставами. Тому, вибираючи санаторії для лікування дітей, розташовані в Моршині, ви забезпечите своїй дитині не тільки комплексне оздоровлення в кращих кліматичних умовах, але і надасте їй можливість цікавого проведення часу, відпочинку, що запам'ятається.

Переваги Санаторіїв Для Батьків З Дітьми

Якщо курорт для дитини не протипоказаний, то таку поїздку вона запам'ятає і згодом захоче ще не раз повернутися. Тим більше що оздоровлення дітей в санаторіях Моршина пропонується разом з батьками - ваша дитина не буде залишатися одна в незнайомому середовищі.Серед важливих переваг, які існують в санаторіях для лікування дітей, слід відзначити:

 • попереднє обстеження профільними фахівцями з призначенням індивідуального курсу;
 • наявність безлічі методик, що дозволяють провести ефективну терапію для дітей із захворюваннями органів дихання, опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, а також для алергіків;
 • можливість використання унікальних природних ресурсів для оздоровлення дитини (мінеральні води Моршина, озокерит, цілющі властивості клімату і найчистішого гірського повітря);
 • можливість дотримання прописаної дієти;
 • безболісне, дієве лікування органів дихання та інших дитячих хвороб, здійснюване на базі сучасних медичних відділень.

Потрапити в санаторії ортопедичного профілю, а також в оздоровниці Моршина, які спеціалізуються на інших дитячих захворюваннях, можна по путівці. Для придбання курсівки проконсультуйтеся з лікарем і отримаєте необхідні рекомендації, перегляньте пропозиції оздоровчих установ, підберіть оптимальний варіант. Важко самостійно вибрати кращий санаторій для свого чада? Тоді проконсультуйтеся у лікаря або зателефонуйте нашим менеджерам. Приїжджати на лікування, профілактику дитячих захворювань в Моршин можна в будь-який сезон з дітками старше 3.5 років. Якщо ви потрапите на курорт влітку, то дитина зможе купуватися в місцевому озері (при відсутності протипоказань). При бажанні відвідати санаторій взимку, ви можете поїхати на довколишній гірський курорт, покататися на санях, сноубордах. У будь-якому випадку оздоровча поїздка на курорт  Моршин принесе бажаний ефект, а також запам'ятається цікавими прогулянками, відвідинами місцевих пам'яток.