13
Mar, 2020

Програми похудання

Програми похудання

Програми похудання

Струнка фігура дарує відразу кілька переваг своїй власниці. Краще самопочуття, захоплені погляди, легкість, усвідомлення своєї сили досягати поставленої мети. Зниження ваги в Трускавці може бути не тільки результативним, але і легким. Адже в санаторіях курортного містечка фокус уваги відпочиваючих спрямований не на дієти, несмачні продукти, підрахунок калорій. Відпочиваючі наповнюються прекрасним, багато гуляють, відвідують екскурсії, дихають повітрям. При цьому відвідують оздоровчі процедури: масажі, обгортання, душ Шарко, мінерально-перлинні ванни, кишкове промивання. Все це під пильним поглядом дбайливих лікарів і з індивідуально складеною програмою харчування. Схуднення в Трускавці може стати справжнім проривом, виконати давно бажану мрію і змусити повірити – попрощатися із зайвими кілограмами можна легко.

Тури для схуднення в Трускавці

Якщо ви хочете схуднути в Трускавці, вам не потрібно блукати по місту з пошуком відповідного місця. Кращі санаторії для зниження ваги представлені на нашому сайті. У них є спеціальні оздоровчі тури для зниження ваги в Трускавці. Зазвичай подібні поїздки складаються з 10-24 денної програми. Починається кожна програма з візиту до лікаря, який надалі буде закріплений за відпочиваючим.

  • Терапевт проводить огляд, вимірює точну вагу, знайомиться з медичною карткою.
  • Далі проводиться точний розрахунок індексу маси тіла, щоб дізнатися ідеальну вагу для пацієнта. Визначається відсоток жирової і м’язової тканини, їх процентне співвідношення.
  • Далі прописується індивідуальна програма харчування і процедур.

Після огляду починаються процедури по нормалізації ваги. Харчування містить точно необхідні для організму продукти, ведеться контроль калорій. На відміну від домашніх дієт, схуднення в Трускавці не вимагає від відпочиваючих постійного прорахунку калорійності з’їдених продуктів. Швидше потрібно зосередитися на релаксі і насолоді енергетикою природи. Калорійність за вас вважають лікарі.

Вибираючи програму схуднення в санаторіях Трускавця, можна бути впевненим в повній медичній підтримці. Адже в кожному санаторії працюють профільні лікарі – можна отримати консультацію гінеколога або дієтолога, ендокринолога або хірурга.

Програма схуднення в Трускавці

В саму програму зазвичай входять такі процедури:

  • Душ Шарко. Процедура відома давно, але все ще застосовується в санаторіях завдяки своїй результативності. Є і лікувальною, і косметологічною. Ударний потік води направляється на необхідні ділянки тіла. Температура води змінюється, створюючи контраст, що також позитивно впливає на усунення целюліту. Триває процедура до десяти хвилин. Не забудьте взяти з собою купальник і позитивний настрій, а для апельсинової кірки підготуйте прощальну промову. Адже схуднути в Трускавці з допомогою душу Шарко ви зможете вже після двох-трьох процедур!
  • Підводний душ-масаж. Масаж також проводиться струменем води, але вже під водою. Завдяки гідромасажу поліпшується кровообіг, відбувається зменшення жирової тканини, виводиться з організму зайва лімфа. Завдяки підводному масажу можна втратити до чотирьох кілограмів після закінчення програми схуднення в Трускавці.
  • Промивання кишечника. Допомагає позбутися від шлаків і токсинів, очистити організм, нормалізувати обмін речовин. Проводиться за допомогою мінеральних вод.
  • Обгортання. За допомогою лікувальних грязей, меду, водоростей виводиться лімфа з організму, розгладжуються горбки, шкіра стає гладкою.
  • Лікувальна фізкультура. Проводиться ранкова гімнастика, фітнес-програми, йога. Фізкультура допомагає поліпшити кровообіг, покращує роботу серця, дозволяє втратити кілограми. А також нормалізує психічний стан, допомагає заспокоїтися, вилікуватися від хронічної втоми і стресу.
  • Лікування мінеральними водами. Води Карпат відомі своїми корисними для травлення властивостями. У Трускавці відпочиваючі можуть пити їх стільки, скільки побажають. Без хлорки і шкідливих речовин, які присутні в водах великих міст. Кожен ковток води наповнює здоров’ям і омолоджує, допомагає знизити вагу і придбати здоровий рожевий рум’янець.
  • Психотерапія. Якщо зайва вага є причиною стресу, внутрішніх проблем, невпевненості, залежностей, допоможе розібратися психотерапевт. Консультації фахівця також входять в програму схуднення.

Як позбавитися від зайвої ваги в Трускавці? Крім програми схуднення, гуляйте, відвідуйте екскурсії, слухайте спів птахів, звучання гірських річок. Кінні прогулянки і катання на велосипедах, підйом в гори і відвідини замків. Все це позитивно впливає на духовне здоров’я.

Якщо позитивних емоцій не вистачає, людині властиво черпати їх з жирного м’яса, картоплі фрі, солодких тортів. Заїдати стрес печивом, дивитися фільми з чіпсами – отримувати гормони задоволення з їжі в Трускавці не захочеться. Адже сама природа буде сприяти схудненню, даруючи позитивні емоції. Наповнившись прекрасним за стінами санаторію, щовечора відпочиваючих чекатиме вечеря з корисних продуктів з необхідною калорійністю.

Залежно від поставлених цілей схуднути на курорті Трускавець можна від трьох до десяти кілограмів. Але найважливіше, втрата ваги відбувається без шкоди для здоров’я. Після закінчення програми у відпочиваючих підтягується шкіра, очищається лице, зникають синці під очима, розправляються плечі, з’являється легкість і впевненість у собі. Ну, а ваги в рідному місті завжди дивуються результатами своїх господарів.