13
Mar, 2020

Лікування печінки

Лікування печінки

Лікування печінки в Моршині

Якщо вам призначено лікування цирозу печінки, і ви хочете істотно підвищити ефективність терапії, то вирушайте на комплексне санаторно-курортне лікування в Моршині. Місцеві оздоровниці мають у своєму розпорядженні комфортабельний номерний фонд, сформований із застосуванням сучасного обладнання лікувальною базою, а також величезним досвідом лікарів у сфері лікування печінки і жовчного міхура. Вибираючи, куди поїхати лікувати печінку в Україні, ви можете зупинитися на придбанні курсівки або ж поселенні в приватному секторі з самостійним вибором відповідного медичного центру та комплексу відповідних послуг. При цьому вам знадобиться захопити з собою амбулаторну карту для можливості швидкого і максимально точного збору анамнезу, що дозволяє визначити комплекс процедур і оздоровчих заходів. Популярний український курорт Моршин, розташований поблизу Карпат, володіє унікальним кліматом, славиться цілющим гірським повітрям, а також мінеральними джерелами, вода з яких використовується в терапії хвороб печінки. Сюди щорічно приїжджають тисячі туристів з країн Європи, а також США та Англії, щоб отримати ефективну допомогу при необхідності:

 • лікування жирового гепатозу печінки;
 • лікування стеатозу печінки;
 • лікування кісти печінки;
 • терапії фіброзу печінки та інших різновидів хвороб, пов'язаних з цим важливим органом.

Основним засобом зцілення хвороб печінки в Моршині є мінеральна вода джерела №1. Цілюща рідина характеризується високим вмістом сульфатів з показником загальної мінералізації, що досягає 165 г/л. Цінність води для тканин і організму в цілому істотно збільшують мінеральні елементи, які входять в унікальну формулу  - титан, цинк, кобальт, залізо. Вживання води призначається лікарем після консультації з пацієнтом.

Санаторно-курортне лікування захворювань печінки та жовчних шляхів

Якщо у вас виявлено ожиріння печінки, жирова дистрофія печінки, лямблії в печінці, то на рівні з медикаментозним курсом терапії ви можете отримати ефективну допомогу на курорті. Мінеральна вода з курорту Моршина, вживана всередину або у вигляді прийняття ванн, допомагає справлятися з різними розладами печінки. Серед важливих властивостей рідини з цілющих джерел відзначають:

 • зняття больових симптомів при запаленні печінки;
 • запобігання застою жовчі для виключення виникнення каменів;
 • делікатне вимивання з жовчного міхура слизу, патогенних речовин, токсинів, запального детриту;
 • посилення виходу жовчі.

Лікування печінки та жовчного міхура відбувається без будь-якого негативного впливу на організм. При систематичному прийманні мінеральної води в рекомендованих дозах очищається кишківник, підвищуються окисні процеси, що стимулює безпечне зниження ваги. Вживання цілющої рідини можна проводити як в самому санаторії Моршина, що спеціалізується на лікуванні печінки, так і в міському бюветі, розташованому в центральному міському парку. Вода, що отримується з бюветів, надходить уже в розбавленому до певної консистенції вигляді і підігріта до оптимальної температури. Зазвичай вживання рідини призначається 3 рази на день. Комплексне лікування печінки і жовчного міхура включає не тільки приймання мінеральних вод. Курс терапії може бути розрахований на 2-4 тижні і складатися з:

 • занять лікувальною фізкультурою під керівництвом тренера;
 • відвідування басейнів, ванн, душу з мінералізованою водою;
 • кислородотерапії;
 • озокеритових аплікацій;
 • гідроколонотерапії та ін ..

Купірувати запалення печінки, стимулювати активну регенерацію органу на клітинному рівні допоможе доцільно підібраний курс лікування. У санаторіях курорту Моршин працюють досвідчені фахівці, які оснащені сучасним обладнанням, якісними препаратами та перевіреними методиками. Саме тому успішне лікування збільшеної печінки в Україні проводиться в санаторіях Моршина вже десятки років.

Лікування збільшеної печінки

Якщо у пацієнта виявлено збільшення печінки - гепатомегалія, то такий симптом повідомляє про проблеми з органом і необхідністю вчасно діагностувати вид захворювання.  При відсутності відповідного лікування збільшення печінки призводить до печінкової недостатності, що провокує летальний результат. Обстеження проводяться на базі спеціалізованих клінік, лікарень і можуть здійснюватися кількома способами:

 • томографія або УЗД для визначення точних розмірів органу, оцінки загального стану;
 • МРТ для моніторингу стану жовчних проток;
 • біопсія при підозрі на жирову дистрофію печінки, онкологію, фіброз печінки;
 • аналіз крові, що дозволяє виявляти вірусні інфекції, параметри печінкових ферментів, інші порушення (лямблії в печінці, паразитарні інвазії і ін.).

Причинами збільшення органу виступають різні фактори, серед яких:

 • гепатити;
 • цироз;
 • дисфункція відтоку жовчі;
 • збільшена кількість клітин жиру (жировий гепатоз);
 • недуги, пов'язані з проблемами кровообігу;
 • гемохроматоз;
 • новоутворення;
 • жовчнокам'яна хвороба;
 • гельмінти.

До найбільш поширених симптомів, що вказують на збільшення розмірів печінки, відносяться такі стани:

 • відчуття тяжкості, дискомфорту, що виникає в правій частині під ребрами;
 • розлади диспепсичного типу - печія, нудота, відрижка, зміна консистенції калу;
 • поява жовтушності шкіри;
 • поведінкові розлади - нервозність, сонливість або безсоння, дратівливість.

Кращі курорти Моршина завжди готові прийняти пацієнтів, які страждають недугами печінки.  Для забезпечення ефективної терапії без негативних наслідків, з тривалим збереженням позитивного ефекту пропонуються спеціальні методики, перевірені протягом багатьох років успішної практики,що довели результативність.  Для лікування хронічного гепатиту, застійної гепатопатії, ішемічного гепатиту, кардіального фіброзу, а також багатьох інших недуг рекомендується комплексна курортна терапія.

Кращі Санаторії Для Лікування Печінки

Вибираєте куди поїхати лікувати печінку в Україні?  Тоді зверніть увагу на курорт Моршин - один з відомих українських курортів, профілем якого є не тільки оздоровлення при наявності хвороб шлунково-кишкового тракту, а й санаторно-курортне лікування печінки.  В сучасних здравницях сформовані спеціальні лікувальні бази, медичні центри з повністю обладнаними лабораторіями, процедурними кабінетами, маніпуляційними відділеннями. Якщо ви купили путівку на цей курорт, то зможете отримати кваліфіковану медичну допомогу від досвідчених лікарів.  Моршинські санаторії, що спеціалізуються на лікуванні печінки - це:

Кращі курорти України, на яких проводиться терапія хвороб печінки, мають у своєму розпорядженні не тільки сучасну лікувальну базу.  Оздоровленню сприяють унікальний клімат, цілюще гірське повітря, відомі води з мінеральних джерел. Для лікування хронічного гепатиту, або інших хвороб органу і взаємопов'язаних систем використовуються грязьові аплікації, гідроколонотерапія, мінералізовані ванни, інші бальнеологічні процедури. Вибираючи курортне лікування в Моршині, ви можете істотно заощадити, замовивши курсівку заздалегідь.  Також низькі ціни на лікування печінки пропонуються в осінній і весняний сезони. Якщо коштів на придбання путівки недостатньо, спробуйте знайти підповідний варіант проживання в приватному секторі. При оренді квартири ви зможете звернутися до лікарів міських поліклінік, бальнеологічної лікарні, отримати консультацію та призначення.  Приймати мінеральну воду відповідно до рекомендацій лікаря ви зможете в Моршинському бюветі, розташованому в центрі курорту і доступному для всіх охочих.