14
Nov, 2019

Топ 10 готелів з басейнами

Топ 10 готелів з басейнами

Готелі з басейном в Трускавці

Трускавець – всесвітньо-відомий бальнеологічний курорт в Західній Україні, який щорічно відвідують сотні тисяч відпочиваючих з усіх куточків Європи. Лікувальна “Нафтуся” та інші мінеральні води вживають призахворюваннях нирок, сечовивідних шляхів,захворюваннях кишково-шлункового тракту та обміну речовин. До послуг відпочиваючих велика кількість санаторіїв, готельних комплексів, вілл та пансіонатів з розвиненою інфраструктурою.

Щоденне застосування мінеральних вод, лікувальні продедури, дієтичне харчування, екскурсії по всіх куточках Західної України – це типовий роспорядок дня відпочиваючого на курорті Трускавець. І кожен раз після виснажуючого та насиченого дня хочеться прийти в готель і трохи розслабитися. Для цього, все більше готельних і санаторно-куротних комплексів в Трускавці оснащені сучасними басейнами та СПА-комплексами.

Ось чому, ми хочемо детально зупинитися на кращих санаторіях і готелях курортного Трускавця з власними басейнами.

Готели та санаторії  Трускавця з басейном:

Спа-отель “Mirotel Resort&Spa”

Великий спортивний басейн довжиною 25 метрів є в готельному комплексі “Mirotel Resort&Spa”. Глибина басейна від 160 до 240 см. Температура води 25-27°С. Крім цього, в СПА-центрі є ще два басейна довжиною 9 і 12 метрів, дві ванни джакузі та 4 види суан.

Детальніше про готельний комплекс

Санаторій “Ріксос Прикарпаття”

Басейн загальною площею 500 кв.м. знаходиться в курортному комплексі “Ріксос Прикарпаття”. Глибина басейна від 140 до 170 см. Температура води 27-30°С. Це не просто басейн – це цілий SPA комплекс з штучними водоспадами, джакузі та саунами. Крім цього в літні місяці в комплексеі працює відкрита аква-зона з доріжками для плавання (довжина доріжок 25 метрів) і горками. Глибина басейна від 135 до 150 см. Температура води 27-30°С. Також є басейн для детей.

Детальніше про курортний комплекс

Комплекс “Luxury Resort Geneva”

Відпочиваючі г отельного комплексу Luxury Resort Geneva (корпуси “Royal Grand”, “Променад”, “Цезар” та “Женева”) можуть користуватися послугами «Royal SPA & Wellness Center» – одного з найбільших SPA-комплексів Західної України.  Тут представлено тільки 11 басейнів!!! Спортивний басейн довжиною 25 метрів (ширина 10 метрів). Глибина басейна 140 см. Температура води 25-27°С. Зовнішній відкритий басейн з гідромасажем (4 види гідромасажа, 2 гейзера). Глибина басейна 150 см. А також  2 басейна з водою Мертвого моря і дитячий басейн. Крім цього, відпочиваючі в SPA-центрі можуть користуватися 20 видами парних і саун.

Детальніше про комплекс

Санаторій “Карпати”

Спортивний басейн в готельно-курортному комплексі “Карпати” має три доріжки довжиною 25 метрів. Глибина басейна від 160 до 240 см. Температура води 25-27°С. Також є маленький басейн для дітей та сауни.

Детальніше про курортний комплекс

Готель “Лісова пісня”

СПА-центр курортного готеля “Лісова пісня” пропонує своїм відпочиваючим басейн довжиною 14 метрів з потужним потоком води. Глибина басейна 150 см. Температура води 25-27°С. Також є контрастний басейн, сауни і релакс-кімната.

Детальніше про курортний готель

Санаторій “Шахтар”

Басейн в санаторії “Шахтар” має довжину 18 метрів та протечію. Глибина басейна 150 см. Температура води 25-27°С. За додаткову плату є можливість відвідувати сауни.

Детальніше про санаторій

Санаторій “Молдова”

На базі санаторія “Молдова” функціонує великий спортивно-оздоровчий центр “MOLDOVA Wellness & SPA”. Є плавальний басейн 20 на 10 метрів. Глибина басейна від 130 до 160 см. Температура води 25-27°С. Для дітей є маленький басейн глибиною 60 см. Також є басейн с солями Метрвого моря та контрастний басейн. Джакузі та гідромасаж, а також косплекс саун.

Детальніше про санаторій

Апарт-готель “Шале Грааль”

Багатофункціональний басейн курортного комплекса “Шале Грааль” має довжину 20 метрів. Глибина басейна 155 см. Температура води на 2 градуса менша ніж в приміщенні. Басейн обладнаний системою тройної очистки води: озоновою, механічною та хімічною. Очистка води проводиться цілодобово. Крім басейна готель пропонує свій Центр банних культур.

Детальніше про курортний комплекс

Готель “Свитязь”

СПА-центр готеля “Свитязь” пропонує басейн довжиною 10 метрів (ширина 5 метрів). Глибина басейна 140 см. Температура води 25-27°С. Також є джакузі на 6 персон, фінська сауна і римська парна.

Детальніше про готель

Санаторій “Вернигора”

Санаторій “Вернигора”, який знаходиться всього в 5-ти км. від Трускавця має великий басейн довжиною 20 метрів (ширина 8 метрів). Глибина басейна 150 см. Температура води 25-27°С. Басейн з підігрівом і сучасною системою очистки. Для дітей є маленький басейн розміром 3х3 метра. Глибина басейна 50 см.

Детальніше про санаторій