14
Nov, 2019

Трансфер Львів-Трускавець

Трансфер Львів-Трускавець

Трансфер Львів-Трускавець

Якщо ви плануєте поїздку на курорт Прикарпаття, то вам може знадобитися така затребувана послуга, як трансфер Львів Трускавець, що дозволяє швидко, з максимальним комфортом, безпечно дістатися до санаторію, готелю, вілли. В залежності від кількості осіб, обсягу багажу ви завжди можете замовити відповідний по всіх параметрах транспорт – легкове авто, мінівен на 6-8 пасажирів, невеликий мікроавтобус або місткий євробус.

Індивідуальний трансфер практично незамінний для подорожей з дітьми, робочих відряджень, компаній від 10 осіб, літніх людей, при перевезенні великого обсягу багажу. Найчастіше дана послуга є єдиним можливим способом оперативно дістатися до місця призначення і курорт Трускавець може бути одним із них. Замовити підходящий транспортний засіб з досвідченим водієм, який добре знає дорогу, ви завжди можете в нашому туристичному сервісі.

Ми неодмінно подбаємо про вашу безпеку, комфорт розміщення в автомобілі або автобусі, наявність кондиціонерів або клімат контролю в салоні, а також інших зручностей. Вартість трансферу в Трускавець чи Моршин буде залежати від того, яким буде маршрут, а також від:

 • типу транспортного засобу (модель автомобіля);
 • місця зустрічі;
 • загальної дальності поїздки (кілометраж);
 • необхідності заїзду в кілька місць по шляху проходження;
 • кількості осіб.

Як дістатися зі Львова до Трускавця?

Зі Львова до Трускавця організовано залізничне сполучення, тому приїхати на запланований відпочинок і лікування ви можете прямим пасажирським поїздом, електричкою. Також у вас є можливість замовити особистий транспорт для доставки вас і ваших попутників в санаторій, готель, профілакторій популярного українського курорту.

Крім поїзда в Трускавець організовуються поїздки рейсовими автобусами. Список актуальних рейсів надається компаніями-перевізниками як на інтернет сайтах, так і на стендах, розміщених на спеціалізованих автовокзалах. Придбати квиток на такий рейс можна, попередньо дізнавшись розклад і забронювавши місця безпосередньо в касах, у водіїв.

Якщо відстань між Львовом і Трускавцем завдовжки майже 93 кілометри ви бажаєте подолати з максимальним комфортом, то ми надаємо можливість замовлення трансферу. Вам варто лише уточнити, звідки водій повинен буде вас забрати:

 • з ЗД вокзалу;
 • з автовокзалу;
 • з аеропорту.

Про те, скільки коштує трансфер зі Львова, ви можете дізнатися у наших операторів. Для цього зателефонуйте менеджерам, вкажіть тип транспортного засобу, на якому б ви хотіли поїхати (легкове авто, мінівен, мікроавтобус), кількість осіб і багажу, час зустрічі, місце, а також адреса доставки пасажирів.

Замовити трансфер Львів-Трускавець

З залізничного вокзалу, аеропорту або будь-якого іншого місця водій вас забере вчасно і вам не доведеться витрачати час на зайве очікування. Перевагами замовлення трансферу у нас є:

 • відсутність тимчасових витрат на пошук, очікування відповідного транспорту;
 • вас забирають на автомобілі, який ви вибирали (марка, місткість);
 • не має значення, в який час доби, в який день вас потрібно забрати – водії вчасно приїжджають і вночі, і в святкові дні, і в негоду;
 • при необхідності термінової доставки в аеропорт, на ЗД-вокзал, ви не запізнитесь, гарантовано прибудете вчасно;
 • можливість замовлення автомобіля для індивідуального подорожі, заміської поїздки, виїзної екскурсії, фотосесії.

Ціни на таке обслуговування цілком доступні і не перевищують тарифів місцевих служб таксі, перевізників. Недорого трансфер ви можете бронювати заздалегідь, зі зворотною поїздкою, із зазначенням точного часу. При цьому вам не доведеться переживати, як доїхати до санаторію Трускавця, як дістатися до мінерального джерела, яким чином організувати зустріч друзів, близьких, родичів – ми неодмінно вирішимо всі питання в кращому вигляді.

Ціна проїзду

Загальна ціна проїзду варіюється в залежності від відстані поїздки. Зазвичай водій зустрічає відпочивальників на пероні, в аеропорту і допомагає донести речі до автомобіля. За зустріч, допомогу з багажем додаткову плату вносити не потрібно. Попередньо, при оформленні замовлення на трансфер в санаторії Трускавця, ми рекомендуємо клієнтам вказувати наступну інформацію:

 • при подорожі поїздом уточнюйте номер складу, вагон;
 • якщо замовляється трансфер з аеропорту, то повідомляйте час прильоту, номер рейсу;
 • якщо ви добираєтеся іншим транспортом, то нюанси зустрічі обговорюються індивідуально.

Для зручності зустрічають вас з іменною табличкою, кожен водій має відповідний досвід і кваліфікацію. Ваша безпека забезпечується професіоналізмом водія, а також відмінним технічним станом автомобіля. Уточнити актуальні ціни на трансфер по маршруту Львів-Трускавець ви можете по телефону або зв’язавшись з нами через онлайн форму.