14
Nov, 2019

Як доїхати в Трускавець

Як доїхати в Трускавець

Як можна дістатися до Трускавця: розклад поїздів та автобусів

Трускавець як курорт користується величезною популярністю. Багато хто надає перевагу саме цьому місту, адже тут хороший мікроклімат, прекрасні природні умови та чисте повітря. У місті Ви зможете сповна набратися сил, оздоровитися, насолодитися прекрасним відпочинком і просто цікаво провести час.

Доїхати на курорт Трускавець можна різними способами. Зазвичай ми вибираємо між поїздками на автобусі, літаку чи поїзді. Звичайно, деякі вважають за краще добиратися власним автомобілем, якщо є така можливість. У кожного виду транспорту свої особливості, тому часто при виборі ми відштовхуємося від часу, проведеного в дорозі, рівня комфорту та ціни за квиток.

Літак

Безумовно, літак дозволить найбільш швидко дістатися до місця призначення, але і квитки будуть коштувати набагато дорожче. Хоча іноді бувають спеціальні пропозиції, які дозволяють заощадити на поїздці. Якщо Ви все-таки вирішили надати перевагу цьому транспорту, то врахуйте, що квиток доведеться купувати до Львова. Адже саме в цьому місті розташований найближчий до курорту аеропорт. Трансфер Львів-Трускавець.

Потяг

Найпопулярніший вид транспорту – поїзд, бо поїздка коштує відносно недорого, а на далеких відстанях в ньому комфортніше, ніж в літаку або автобусі. Залізничні квитки варто купувати хоча б за тиждень, інакше є ризик того, що всі місця вже будуть зайняті. Якщо Ви зупините свій вибір на потязі, то доїдете до курорту практично з будь-якої області. Трускавецький вокзал вже трохи більше ста років пов’язав місто з багатьма столицями Європи. До нього Ви зможете доїхати на десяти поїздах, два з яких є фірмовими.

Автобус

Плюс автобуса в тому, що він їде швидше за поїзд. Та й місце можна забронювати як заздалегідь, так і в день відправлення. Автобусні рейси йдуть до Трускавця доволі часто, але обирають цей вид транспорту переважно жителі найближчих містечок або областей.

Якими потягами Ви зможете дістатися до Трускавця?

З Києва до курорту йде рейс №49, а з Трускавця до столиці – №50. Час прибуття в Трускавець – 7:59. Виїзд з курортного міста – о 19:49, а прибуття до Києва – о 7:30.

До курорту курсує поїзд з Дніпра №41, він прибуває в Трускавець 11:12. Назад цим маршрутом можна повернутися поїздом №42, який відправляється з Трускавця о 12:43, а прибуває в Дніпро о 9:20 або 9:25 залежно від дати.

Про автостанції в Трускавці

Через автовокзал проходить всього 24 різних маршрути. Перший автобус відправляється о 5:00 і йде до Тернополя. Останній міжміський автобус з Трускавця відправляється о 21:20 до кінцевої станції «Вінниця 1».

Інтервал часу між останнім автобусом за добу та першим автобусом – 7.40 годин. У цей період автостанція закрита. Ви можете купити квиток в касі за адресою вул. Дрогобицька, 35. Також є рейси, на які є можливість придбати квитки онлайн.

Найбільш популярні напрямки – це на Львів, Тернопіль, Моршин, Східниця, Хмельницький, Ковель, Коломию, Карлові Вари, Івано-Франківськ, Гланьск, Бориспіль, Люблін, Косів, Вінницю, Кишинів, Вроцлав, Харків, Чернівці, Чертков, Луцьк та Бережани. Розклад автобусів постійно змінюється, тому актуальну інформацію краще дізнаватися на касі або ж на сайті автостанції.

Краще заздалегідь спланувати поїздку, продумати маршрут і купити квитки на той вид транспорту, який підходить Вам найбільше. Бажаємо приємної подорожі, незабутніх емоцій і гарного відпочинку в санаторіях Трускавця!